Wykład otwarty „Układnice magazynowe – zagadnienia konstrukcyjne”

Zapraszamy na wykład otwarty „Układnice magazynowe – zagadnienia konstrukcyjne”, który zostanie poprowadzony w poniedziałek, 27 V 2019 r., w sali multimadialnej w godz. 14:15 – 16:00 przez przedstawicieli firmy Baumalog: Marcina Kozłowskiego i Marcina Goszczyńskiego.

Firma inżynierska Baumalog zajmuje się produkującą zautomatyzowanych systemów magazynowych i transportowych, wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu. Odpowiada za przygotowanie koncepcji, konstrukcję, wytwarzanie, uruchomienie oraz serwis tworzonych przez siebie systemów magazynowych.

W swojej działalności wykorzystuje powszechnie dostępne oraz najnowocześniejsze techniki i technologie oraz stosuje się do obowiązujących wymogów bezpieczeństwa, stawiając sobie za cel wytwarzanie trwałych, bezpiecznych i innowacyjnych rozwiązań odpowiadających potrzebom rynku.

Szczególną uwagę przywiązuje do kwestii jakości – poczynając od etapu projektowego poprzez wytwarzanie, montaż i uruchomienie, jak również utrzymania w ruchu zainstalowanych systemów. Najlepszą rekomendacją firmy Baumalog są usatysfakcjonowani Klienci oraz dostarczone rozwiązania usprawniające procesy magazynowe i produkcyjne.

www.baumalog.pl