Studenci

Aktualności

Oferta stypendialna „Nowe technologie dla dziewczyn” kierowana do studentek

Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel zapraszają studentki do aplikowania do 8 edycji prestiżowego programu stypendialnego „Nowe technologie dla dziewczyn” i zaplanowania swojej przyszłości z solidnym wsparciem, jakie daje stypendium.

Konferencja Mentoringowa Biura Karier z udziałem przedstawicieli Wydziału SiMR

25 maja 2022 roku w Dużej Auli Politechniki Warszawskiej odbyła się Konferencja Mentoringowa zorganizowana przez Biuro Karier PW. Jej celem była wymiana doświadczeń, wiedzy i inspiracji w zakresie rozwoju zawodowego, przedsiębiorczości i mentoringu. Inicjatywa nawiązuje do prowadzonego od 2018 roku politechnicznego Programu Mentoringowego, który kreuje i wzmacnia relacje uczelnia – biznes i studenci – absolwenci.

Stypendium im. Mieczysława Króla

Uprzejmie informujemy, że ruszył nabór wniosków o stypendium im. inż. Mieczysława Króla na rok akademicki 2022/2023.

Największe święto Kobiet w Tech & IT

Politechnika Warszawska otrzymała dodatkową pulę bezpłatnych wejściówek na Women in Tech Summit. czyli międzynarodowe spotkanie kobiet nauki, biznesu i techniki, które podzielą się z nami swoim historiami, dorobkiem naukowym i wizjami przyszłości branży technicznej. Zapraszamy 7-8 czerwca 2022 do Warsaw Expo XXI oraz online na dwa dni pełne wiedzy, inspiracji i wymiany doświadczeń.

Konkurs „Nagroda Jamesa Dysona 2022”

  • Pozostały jedynie 2 miesiące do zakończenia możliwości wysyłania zgłoszeń do nowej edycji konkursu „Nagroda Jamesa Dysona”.
  • W tym roku zwycięzcy etapów krajowych otrzymają po 27 000 zł, a ich projekty zdobędą prestiżowe wyróżnienie.
  • Zwycięzcy etapu międzynarodowego mogą wygrać nawet 162 000 zł.
  • Odwiedź stronę www.jamesdysonaward.org, żeby dowiedzieć się więcej i zgłosić swój projekt.