Obowiązkowe szkolenie BHP dla studentów I roku

Obowiązkowe szkolenie BHP dla studentów I roku odbędzie się w następujących terminach (są to jedyne terminy w tym roku akademickim):

Studia stacjonarne:

• Kierunek Mechanika PIMR (gr. 1.1, 1.2, 1.3, 1.4), Mechatronika PIMR (gr. 1.1): 07.10.2019 (poniedziałek), godz. 16.15 – 19.00, sala 2.5
  • Kierunek Mechatronika PIMR (gr. 1.2, 1.3), IPEH (gr. 1.1, 1.2, 1.3, 1.4): 14.10.2019 (poniedziałek), godz. 16.15 – 19.00, sala 2.5

Studia niestacjonarne I i II stopnia:

• 04.10.2019 (piątek), w godz. 17.15 – 20.00, sala 2.5

Uroczystość inauguracji roku akademickiego

Dziekan i Rada Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych uprzejmie zapraszają wszystkich pracowników i studentów na uroczystość inauguracji roku akademickiego 2019/2020 w dniu 1 października 2019 roku o godz. 14:00 w Audytorium im. prof. M. Bekkera (sala 2.5) w Gmachu Wydziału SiMR, ul. Narbutta 84.

Przedłużone zapisy na studia niestacjonarne

Do 13 września zostały przedłużone zapisy kandydatów na studia niestacjonarne I i II stopnia na wydziale SiMR na rok akademicki 2019/2020.

Bezpłatne kursy certyfikatowe z języka angielskiego CAE i IELTS dla studentów

Wramach projektu NERW PW (Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca), studium Języków Obcych PW zaprasza studentów do udziału w kolejnym cyklu bezpłatnych kursów, przygotowujących do uzyskania renomowanego certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego: CAE lub IELTS ACADEMIC. Zapisy na kursy organizowane w semestrze zimowym 2019/2020 potrwają do 15 września 2019 r.

75. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

Politechnika Warszawska zaprasza na uroczystości związane z obchodami 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, które rozpoczną się w dniu 31 lipca o godzinie 16:00 ceremonią złożenia kwiatów i zapalenia zniczy pod pomnikiem batalionu „Golski” na Kampusie Centralnym Politechniki Warszawskiej.

Szkolenia dla studentów z obsługi specjalistycznego oprogramowania

W ramach programu rozwojowego uczelni NERW 2 PW ruszyły zapisy dla studentów zarejestrowanych na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I lub II stopnia na bezpłatne warsztaty szkoleniowe dotyczące wykorzystania specjalistycznego oprogramowania w praktyce inżynierskiej.

Premiera elektrycznego bolidu zespołu Proton Dynamic (aktualizacja)

W piątek, 19 lipca 2019 r., o godz. 12 w gmachu wydziału SiMR międzyuczelniany zespół Proton Dynamic, którego trzon techniczny tworzą między innymi studenci naszego wydziału, zaprezentował swój elektryczny bolid – efekt przeszło 2-letnich intensywnych prac.

Zmienione godziny pracy biur obsługi studiów w dniu 10 VII 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że w związku ze szkoleniem pracowników w dniu 10.07.2019 r. Biura Studiów Stacjonarnych i Niestacjonarnych będą czynne w godz. 8:15 – 11:00.

Najnowsze wyniki monitoringu karier zawodowych absolwentów PW

Zapraszamy do zapoznania się z opublikowaną przez Biuro Karier Politechniki Warszawskiej prezentacją najnowszych wyników badania losów absolwentów naszej uczelni, w tym także naszego wydziału.

Studenci naszego wydziału laureatami konkusu BE THE BEST

Jarosław Lesiak i Tomasz Oszczepaliński z wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych PW zajęli trzecie miejsce w tegorocznej edycji konkursu BE THE BEST, organizowanego przez firmę Volkswagen Poznań dla studentów uczelni wyższych z całej Polski.