Spotkania przedstawicieli PKA ze studentami 8 i 9 V

Spotkanie przedstawicieli Polskiej Komisji Akredytacyjnej ze studentami kierunku „mechanika i budowa maszyn” odbędzie się w dniu 08.05.2017 r. w sali multimedialnej o godzinie 13:00.

Spotkanie przedstawicieli Polskiej Komisji Akredytacyjnej ze studentami kierunku „mechatronika” odbędzie się w dniu 09.05.2017 r. w sali multimedialnej o godzinie 13:00.

Spotkania przedstawicieli PKA z nauczycielami akademickimi 8 i 9 V

Spotkanie przedstawicieli Polskiej Komisji Akredytacyjnej z nauczycielami akademickimi prowadzącymi zajęcia na kierunku „mechanika i budowa maszyn” odbędzie się w dniu 08.05.2017 r. w sali multimedialnej o godzinie 15:00.

Spotkanie przedstawicieli Polskiej Komisji Akredytacyjnej z nauczycielami akademickimi prowadzącymi zajęcia na kierunku „mechatronika” odbędzie się w dniu 09.05.2017 r. w sali multimedialnej o godzinie 15:00.

Test diagnostyczny z języka obcego 7-14 V 2017 r.

Uwaga studenci II semestru studiów stacjonarnych wydziału SiMR:

Studium języków obcych informuje o obowiązkowym teście diagnostycznym z wybranego języka obcego (angielski, francuski, niemiecki lub rosyjski), który należy wykonać w dniach 7-14 maja 2017 r.

Konkurs na projekt i wykonanie mobilnego asystenta – przypomnienie

Jeszcze do 30 kwietnia trwa przyjmowanie zgłoszeń w ramach ogłoszonego przez dziekana naszego wydziału konkursu na projekt i wykonanie mobilnego asystenta osoby o ograniczonych możliwościach ruchowych.

Finał II edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej

W dniu 6 kwietnia 2017 r. w siedzibie Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych PW odbył się Finał II edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej w zakresie Pojazdów i Maszyn. W Finale Konkursu udział wzięło 46 uczniów szkół ponadgimnazjalnych zakwalifikowanych na podstawie etapu półfinałowego.

Zaproszenie na spotkanie Wielkanocne

Wydziałowa Rada Samorządu serdecznie zaprasza wszystkich studentów i pracowników Wydziału SiMR na okolicznościowe spotkanie Wielkanocne, które odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 11:15 w sali 1.10. W związku ze spotkaniem ustanowione zostały godziny dziekańskie na wykłady w godzinach 11:00-12:00.

Ważna informacja: w środę 12 IV 2017 r. zajęcia wg planu piątkowego

Przypominamy, że w najbliższą środę, 12 IV 2017 r., zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.

Wykład otwarty „Układnice magazynowe – zagadnienia konstrukcyjne”

Zapraszamy na wykład otwarty „Układnice magazynowe – zagadnienia konstrukcyjne”, który zostanie poprowadzony przez przedstawicieli firmy Baumalog – Marcina Kozłowskiego i Sebastiana Wilomskiego w dniu 3 IV 2017 r. w sali multimadialnej. Wykład rozpocznie się o godz. 16:15.

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową związaną z przemysłem motoryzacyjnym

Do 31 marca przyjmowane są jeszcze zgłoszenia do konkursu na najlepszą pracę inżynierską, magisterską oraz doktorską związaną z przemysłem motoryzacyjnym.

Półfinał XVIII edycji Olimpiady Techniki Samochodowej

W sobotę 18 marca 2017 r. tradycyjnie w progach Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych rozegrano półfinałowy etap XVIII edycji ogólnopolskiej Olimpiady Techniki Samochodowej, organizowanej przez Wydawnictwa Komunikacji i Łączności oraz redakcję miesięcznika „Auto Moto Serwis” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.