Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na wykłady

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej przygotowało dla doktorantów i studentów naszej uczelni ofertę wykładów prowadzonych w semestrze letnim bieżącego roku akademickiego.

Zapisy na Kreatywny Semestr Projektowy

Od 6 do 20 lutego br. trwają zapisy na Kreatywny Semestr Projektowy – dodatkowe semestralne zajęcia projektowe dla studentów wszystkich wydziałów, realizowane na poziomie centralnym Politechniki Warszawskiej.

Spotkanie otwarte i warsztaty Microsoft Office 365

W piątek, 2 lutego, w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej odbędzie się otwarte spotkanie prezentacyjne oraz warsztaty dotyczące Microsoft Office 365.

Turniej robotów mobilnych ROBOMATICON 2018

W pierwszą sobotę marca, 3.03.2018 r., w Gmachu Głównym twórcy robotów mobilnych spotkają się podczas ósmej już edycji turnieju Robomaticon. Będzie to jak zwykle okazja do zaprezentowania sprawności swoich „podopiecznych” podczas rozgrywanych różnorodnych konkurencji szybkościowych, siłowych, zręcznościowych i technicznych.

Zgłoszenia do Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej PiM

Rozpoczęły się zapisy do III edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej w zakresie Pojazdów i Maszyn. Regulaminowy okres zgłoszeń do Konkursu to 15 I - 16 II 2018 r. Eliminacje (etap szkolny) zostaną przeprowadzone w dniu 7 marca 2018 r.

Trwa rekrutacja na studia II i III stopnia

Trwa rekrutacja na studia stacjonarne II stopnia oraz na studia stacjonarne i niestacjonarne III stopnia na wydziale SiMR.

II Kongres producentów pojazdów elektrycznych i infrastruktury do ich ładowania

W piątek, 12 stycznia 2018 r., w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej przy ul. Rektorskiej 4 odbędzie się II Kongres producentów pojazdów elektrycznych i infrastruktury energetycznej do ich ładowania.

Dzień Legii Akademickiej

W dniu 11 stycznia 2018 r. (czwartek) wszyscy studenci Politechniki  Warszawskiej są  zaproszeni  na  Dzień Legii Akademickiej.

Nowy kierunek studiów podyplomowych na wydziale SiMR

W bieżącym roku akademickim na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych powstał nowy kierunek studiów podyplomowych: „Budowa i eksploatacja pojazdów elektrycznych i hybrydowych”.

Uruchomiony został System Wypożyczeń Warszawskich „BiblioWawa”

W grudniu 2017 roku został uruchomiony System Wypożyczeń Warszawskich BiblioWawa, umożliwiający studentom i pracownikom warszawskich uczelni wypożyczanie książek z bibliotek wszystkich szkół wyższych biorących udział w projekcie.