We wtorek 19 października 2021 r. zajęcia według planu czwartkowego

W dniu 19 X 2021 r. (wtorek) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w czwartki.

Webinarium „Tunelove” 2

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugim odcinku tunelowego webinarium „Tunelove”, zorganizowanego przez firmę PORR, który odbędzie się 25.10. 2021 w godz. 10.00-11.30.

Zaproszamy studentki na wydarzenie „Inżynierki 2021”

Zapraszamy na przygotowane przez firmę Eaton na wirtualne spotkanie zorganizowane pod hasłem „Inżynierki 2021”, które odbędzie się 19 października. Udział jest bezpłatny, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy.

Stypendia Ministra dla studentów za znaczące osiągnięcia [aktualizacja]

Trwa nabór wniosków o przyznanie stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla studentów wykazujących się znaczącymi osiągnięciami naukowymi lub artystycznymi związanymi ze studiami, lub znaczącymi osiągnięciami sportowymi (stypendium ministra nie należy mylić ze stypendium rektora).

Stypendium im. Mieczysława Króla

Uprzejmie informujemy, że ruszył nabór wniosków o stypendium im. inż. Mieczysława Króla na rok akademicki 2021/2022 dla studentów I roku.

Akcja stypendialna w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022

Ruszyła akcja stypendialna w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022. Wnioski będą przyjmowane do 15.10.2021 r., w godzinach pracy Biura Obsługi Studiów.

Ważne informacje dla studentów pierwszego roku

Wszystkich nowo przyjętych studentów serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonymi poniżej ważnymi informacjami, stanowiącymi kompendium wiedzy pierwszoroczniaka i wprowadzającymi w świat studiowania na wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PW.

Nabory do Zespołu Pieśni i Tańca PW

Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej zaprasza w swoje szeregi. Przesłuchania kandydatów prowadzone będą 7 i 14 października od godz. 18:00 w DS Riviera, pok. A222.

Rabat na skrypty i monografie – Oficyna Wydawnicza PW zaprasza do swojej księgarni

Od 1 do 31 października wszystkie monografie i skrypty wydane przez Oficynę Wydawniczą PW będzie można nabyć z rabatem 20%.

Uroczystość inauguracji roku akademickiego

Dziekan i Rada Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych mają zaszczyt zaprosić wszystkich pracowników i studentów na wydziałową uroczystość inauguracji roku akademickiego 2021/2022, która odbędzie się w dniu 1 października 2021 roku w Gmachu Wydziału SiMR przy ul. Narbutta 84, w Audytorium im. Prof. M. Bekkera (sala 2.5). Początek o godz. 1400.