Konkurs na najlepszą pracę magisterską obronioną na wydziale SiMR w roku akademickim 2012/2013 - edycja XVII

XVII EDYCJA KONKURSU NA NAJLEPSZĄ PRACĘ MAGISTERSKĄ OBRONIONĄ NA WYDZIALE SiMR W ROKU AKADEMICKIM 2012/2013

Seminarium finałowe - klasyfikacja

Miejsce Imię i Nazwisko Wynik Nagroda Tytuł pracy 
Stopnia Fundator
1 Łukasz Zieliński 15,91 I Profesorowie Wydziału SiMR „Propozycja metody sterowania silnika dwupaliwowego o zapłonie samoczynnym ze zmodyfikowanym układem zasilania.”
2 Grzegorz Zawadka 14,52 II   Dziekan Wydziału SiMR „Konstrukcja i badanie wytrzymałości przesuwnicy – platformy lądowiskowej dla helikopterów EUROCOPTER EC-135.”
3 Sebastian Byks 13,94 Parker Hannifin Sp. z o.o. „Modelowanie ruchu krzywoliniowego pojazdu z aktywną kontrolą momentu przechylającego.”
4 Adrian Chmielewski 13,89 Instytut Lotnictwa „Modelowanie procesu kogeneracji energii z wykorzystaniem badań stanowiskowych na silniku Stirlinga.”
5 Łukasz Woźnicki 13,58 III  Honda Motor Europe Sp. z o.o. „Budowa aplikacji KBE wspomagającej proces projektowania elementów rurowych.”
6 Rafał Kowalewski 13,22 Szewczyk Sp. j. „Probabilistyczna optymalizacja konstrukcji na przykładzie łącznika w koparce „Caterpillar”.
7 Mateusz Brukalski 12,94 (-)    (-) „Analiza i projekt układu napędowego do samochodu z napędem 4x4 ze sprzęgłem Haldex”
8 Michał Gawlicki 12,74 (-) „Metodyka i projekt stanowiska do badań trwałościowych panewki łożyska korbowodu głównego silnika lotniczego ASz-62IR.”
9 Jacek Tylenda 12,65 (-) „Nowa technologia produkcji perforowanych płyt styropianowych do ocieplania budynków – badania przemysłowe.”
10 Krzysztof Apel 12,27 (-) „Projekt obróbki uzębienia stożkowego o kołowo – łukowej linii zęba na uniwersalnej frezarce CNC.”

Seminarium Finałowe – Nagrody specjalne i rzeczowe

Imię i Nazwisko Nagroda Tytuł pracy
Typ Fundator

Łukasz Zieliński

 

Specjalna J.M. Rektor PW

„Propozycja metody sterowania silnika dwupaliwowego o zapłonie samoczynnym ze zmodyfikowanym układem zasilania.”

 

Specjalna BMW Group Polska
Rzeczowa Renault Polska Sp. z o.o.
Specjalna Aebi-Schmidt Polska Sp. z o.o.
Specjalna Miejskie Zakłady Autobusowe (MZA)
Grzegorz Zawadka Specjalna Demag Cranes & Components Sp. z o.o. „Konstrukcja i badanie wytrzymałości przesuwnicy – platformy lądowiskowej dla helikopterów EUROCOPTER EC-135.”
Łukasz Woźnicki Specjalna Faurecja Automotive Polska S.A. „Budowa aplikacji KBE wspomagającej proces projektowania elementów rurowych.”
Specjalna Bosch – Rexroth Sp. z o.o.
Mateusz Brukalski Specjalna Przemysłowy Instytut Motoryzacji (PIMOT) „Analiza i projekt układu napędowego do samochodu z napędem 4x4 ze sprzęgłem Haldex”
Jacek Tylenda Specjalna Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego (IMBiGS) „Nowa technologia produkcji perforowanych płyt styropianowych do ocieplania budynków – badania przemysłowe.”
Michał Gawlicki Specjalna Instytut Lotnictwa „Metodyka i projekt stanowiska do badań trwałościowych panewki łożyska korbowodu głównego silnika lotniczego ASz-62IR.”
Krzysztof Apel Specjalna Instytut Lotnictwa „Projekt obróbki uzębienia stożkowego o kołowo – łukowej linii zęba na uniwersalnej frezarce CNC.”
Wszyscy uczestnicy Rzeczowa Wydawnictwa Komunikacji i Łączności Sp. z o.o.  -

 

Seminarium Finałowe – Koła NaukoweWsparcia dla Kół Naukowych udzieliły Firmy – Sponsorzy Konkursu:

- BMW Group Polska - Exxon – Mobil Poland Sp. z o.o. - Aebi-Schmidt Polska Sp. z o.o.
- Polska Izba Motoryzacji - Miejskie Zakłady Autobusowe - Przemysłowy Instytut Motoryzacji
- Auto – Skaczkowski - Faurecia Automotive Polska S.A.