Technika i Mechatronika Pojazdów Samochodowych

Ogólna charakterystyka:

W ramach studium przedstawione będą trzy podstawowe grupy przedmiotów związanych z: budową, zasadą działania i eksploatacją układów mechanicznych i mechatronicznych pojazdów, oceną stanu technicznego i przyczyn wystąpienia uszkodzenia.

Tematyka studium podyplomowego jest zgodna z wymogami dotyczącymi studiów podyplomowych w zakresie przygotowania merytorycznego do nauczania przedmiotu (prowadzenia zajęć).

Informacje dodatkowe:

• Czas trwania:               15 trzydniowych zjazdów (piątek, sobota, niedziela)
  • Zasady naboru:            Zgłoszenie
  • Termin zgłoszeń:           30 września
  • Opłaty:                       Opłata kwalifikacyjna i wstępna 300 zł., Czesne – 4 200 zł (w trzech ratach po 1400 zł za semestr);

Studium organizowane przez:

• Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych
  • Zintegrowane Środowiskowe Laboratorium Systemów Mechatronicznych Pojazdów i Maszyn Roboczych

Kierownik studium:  Prof. dr hab. inż Stanisław Radkowski

Adres: