UWAGA Studia niestacjonarne II i III rok

Studenci studiów niestacjonarnych, którzy mają zaliczone ćwiczenia/laboratoria z przedmiotów:

• Analiza II
  • Równania różniczkowe
  • Mechanika ogólna I
  • Elektrotechnika i elektronika I

Zapisują się w USOSie na zajęcia do grupy 99 (na ćwiczenia oraz na wykłady)
Zapisy w USOS dotyczą tylko przedmiotów niezaliczonych z 2 semetru.

Uwaga studenci I i II roku - studia stacjonarne

Została uruchomiona dodatkowa rejestracja na zajęcia w semestrze 2.

Od piątku 20.02.2015 godz. 15:00 do poniedziałku 23.02.2015 godz. 05:00.

Biuro Karier PW - Warsztaty

Warsztat z zakresu Negocjacji - 21 lutego (PR PW)
Warsztat: Aktywne metody poszukiwania pracy oraz tworzenia efektywnych dokumentów aplikacyjnych - 22 lutego (PR PW)

Osoby pragnące wyjechać w ramach programu Erasmus Plus

Osoby pragnące wyjechać w ramach programu Erasmus Plus proszone są o zapisywanie się na listy znajdujące się w dziekanacie wydziału SiMR. Zapisywać można się w okresie od 2 do 20 lutego 2015 roku.
Po zamknięciu zapisów zostanie zorganizowane spotkanie mające na celu wyjaśnienie procesu dalszego postępowania.

Dr Andrzej Selenta
Pełnomocnik dziekana wydziału SiMR ds. programów międzynarodowych

Zapisy na zajęcia

UWAGA STUDENCI I i II roku studia stacjonarne i niestacjonarne ( I i II stopnia)

Oceny z Historii techniki

Oceny z Historii techniki będą wpisywane do indeksów w dn. 30.01.2015 (piątek) w godz. 16:00-17:00 w pok. 2.17c.

IPS „Konstrukcje Cienkościenne”

Studenci zainteresowani indywidualnym programem studiów „Konstrukcje Cienkościenne” proszeni są o zapisanie się w USOS-sie na specjalność WKPI (wstępnie).

Dodatkowe egzaminy językowe (B1, C1) w lutym 2015

Studium Języków Obcych PW organizuje w lutym 2015 dodatkowe egzaminy

• na poziomie B1 (angielski, niemiecki, francuski, rosyjski) - dla osób, które chciałyby uzyskać poświadczenie znajomości drugiego języka obcego
  • na poziomie C1 (język angielski) - dla osób, które potrzebują uzyskać poświadczenie znajomości języka angielskiego na wyższym poziomie niż obowiązkowy poziom B2

Informacje o terminach egzaminów i zapisach - na stronie www.sjo.pw.edu.pl

Erasmus - spotkanie

W dniu 27 stycznia 2015 (wtorek) o godzinie 18.00 w Sali Multimedialnej (pater) odbędzie spotkanie w sprawie programu Erasmus+ .
Można będzie uzyskać informacje dotyczące wyjazdów w roku akademickim 2015/16.
Przygotowując się do wyjazdu można zapoznać się wystawą plakatów znajdującą się na pierwszym piętrze przy wyjściu do windy i zajrzeć na strony internatowe uczelni.

9 stycznia 2015 r. "wtorek za piątek"

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora nr 25/2014 z dnia 09/04/2014
w semestrze zimowym, w PIĄTEK  9 stycznia 2015r. odbędą się zajęcia zgodnie z planem zajęć we WTOREK.

Godziny dziekańskie 17.12.2014 (środa)

W dniu 17 grudnia 2014 r. (środa), w związku z organizowanym w tym dniu corocznym spotkaniem świątecznym studentów Wydziału, ustanawiam godziny dziekańskie od godz. 12:00 do godz. 14:00 dla odbywających się w tym czasie wykładow.

Zaproszenie na spotkanie

W dniu 10 grudnia (środa) 2014 o godz. 14:15 (do 16:00) w Sali Multimedialnej w ramach  zajęć ”Przedsiębiorczość Innowacyjna” odbędzie się spotkanie z firmą MotoKariera zajmującą  się budowaniem karier w branży motoryzacyjnej www.motokariera.pl

Spotkanie z ciekawym przedsiębiorcą

W ramach wykładu "Przedsiębiorczość Innowacyjna" zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału  w spotkaniu z ciekawym przedsiębiorcą z branży motoryzacyjnej.
Zapraszamy dniu 19 listopada 2014 (środa) o godzinie 14:15 do Sali Multimedialnej - parter gmach SiMR.
Prowadzący wykład dr. Andrzej Selenta

Godziny dziekańskie 19.XI.2014 r. (środa)

W dniu 19 listopada 2014 r. (środa) Pan Dziekan ustanowił godziny dziekańskie od godz. 12:00 do godz. 14:00 dla odbywających się w tym czasie zajęć na studiach I stopnia (oprócz I roku) oraz na studiach II stopnia.

Poniedziałek za czwartek - 13.XI.2014

13.11.2014 r. (czwartek) odbędą się zajęcia zgodnie z planem zajęć w poniedziałek.

patrz: §1 ust. 2 pkt 1 Zarządzenia nr 25/2014 Rektora Politechniki Warszawskiej z dnia 9 kwietnia 2014 r. /w sprawie harmonogramu zajęć dydaktycznych w roku akademickim 2014/2015

WUT Exchange Day 19.11.2014 - zaproszenie

Zapraszamy na spotkanie informacyjne WUT Exchange Day - 19 listopada 2014r. (środa) w godzinach 11:10-12:00 w Dużej Auli PW, dotyczące oferty programów wymiany międzynarodowej, dostępnych dla studentów Politechniki Warszawskiej.

Faurecia Open Day - 4 listopada 2014

Zapraszamy na Faurecia Open Day, który odbędzie się 4 listopada 2014  (wtorek) w godzinach 10:00-14:00 na Wydziale SiMR. Wydarzenie ma na celu przybliżenie studentom firmy Faurecia, zainteresowanie ich ofertą staży, praktyk oraz pracy.

Cykl wykładów Visiting Prof. Konrada Okulicza (dla studiów magisterskich i doktoranckich)

Wydział SiMR oraz Centrum Współpracy Międzynarodowej zapraszają na cykl wykładów dla studentów studiów magisterskich i doktoranckich

"Technical Product Innovation / Virtual Product Development"

Wykładowca: Prof. Dr.-Ing. Konrad Okulicz, Cologne University of Applied Sciences, Kolonia, Niemcy
Wykłady prowadzone są w jęz. angielskim i polskim.

Cykl wykładów Visiting Professora Konrada Okulicza (dla studiów inżynierskich)

Wydział SiMR oraz Centrum Współpracy Międzynarodowej zapraszają na cykl wykładów dla studentów studiów inżynierskich

Założenia i przebieg innowacyjnej konstrukcji maszyn roboczych i pojazdów

Wykłady prowadzone są w jęz. angielskim i polskim.

Obowiązkowe szkolenie BHP dla I roku

Obowiązkowe szkolenie BHP dla studentów I roku odbędzie się w następujących terminach (są to jedyne terminy w tym roku akademickim):