Targi kariery "Trained in GermanY" - 7 grudnia, Gmach MiNI

Wśród wystawców firmy z branży budowlanej, inżynierii sanitarnej, consultingu, audytu, elektrotechniki, IT, handlowej i doradztwa personalnego.
Pomysłodawcą i głównym organizatorem jest Alumniportal Deutschland, portal internetowy finansowany przez rząd niemiecki skupiający zarówno osoby związane z językiem niemieckiej, jak również firmy.
Szczegóły: http://www.bk.pw.edu.pl/news.php?id=5051

WUT Exchange Day – spotkanie promujące wymianę studencką

Centrum Współpracy Międzynarodowej zaprasza na spotkanie informacyjne w dniu 30 XI, dotyczące oferty programów wymiany międzynarodowej, dostępnej dla studentów Politechniki Warszawskiej.

Spotkania organizowane przez Biuro karier PW

Spotkania dedykowane są wszystkim studentom Politechniki Warszawskiej.

Siatkarskie derby Mazowsza

Już we wtorek derby Mazowsza. AZS Politechnika Warszawska zagra z Czarnymi Radom. Czy wilki Bednaruka pokonają zespół Raula Lozano?

Zaproszenie biura karier PW

Biuro Karier PW zaprasza wszystkich studentów na Spotkania z Pracodawcą.

AZS PW - Cuprum Lubin

AZS Politechnika Warszawska wraca do gry.

Siatkarze sezon 2015/2016  PlusLigi zainaugurują 30 października (piątek).

W Arenie Ursynów podejmą wówczas Cuprum Lubin.

Program Ambasadorski Biura Karier PW

Jesteś osoba aktywną?
Lubisz organizować i promować wydarzenia?
Chcesz mieć wpływ na to co się dzieje na Twoim Wydziale?
Ciekawi Cię "od kuchni"  Biuro Karier ?

Jeśli tak, mamy coś dla Ciebie! Zostań Wydziałowym  Ambasadorem Biura Karier.

Zaproszenie Biura Karier PW

Biuro karier zaprasza na seminaria, spotkania i warsztaty

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Spotkania z Pracodawcą

Konkursy dla studentów – Ekoinnowacje

Konkursy dla ekoinnowacyjnych studentów w ramach ogólnopolskiej kampanii „Jesteś kreatorem? Zostań ekoinnowatorem!”

Zaproszenie Biura Karier

Zapraszamy 23 czerwca (wtorek) godz. 15:00 na  spotkanie podsumowujące projekt Rzecznicy Talentów ed. II , na którym przedstawimy projekt „w liczbach” oraz informacje o zawodzie rzecznika patentowego.
Więcej informacji na stronie BK PW i Fundacji JWP:

Przejazd motocykli podczas Dnia Wydziału

Przejazd motocykli w Dniu Wydziału

P4113504 (x-ms-wmv, 26,50 MB)

Studenci SiMR na międzynarodowych zawodach Shell Eco-Marathon

W dniach 22-24 maja obyła się w Rotterdamie kolejna edycja międzynarodowych zawodów "The Shell Eco-Marathon". Zawody te są coroczną rywalizacją sponsorowaną przez koncern Shell. Zadaniem uczestników jest samodzielne zaprojektowanie i zbudowanie jak najbardziej energooszczędnych pojazdów. W zawodach wystartowały dwa pojazdy zbudowane przez studentów z Koła Naukowego Mechaników Pojazdów, pojazd Green Arrow startujący w kategorii "Urban Concept" oraz pojazd Hussar startujący w kategorii "Prototype".

Biuro Karier - spotkanie z pracodawcą: Tetra Pak

Tematem spotkania będzie
"Rekrutacja na stanowisko Technical Key Account Manager"
Spotkanie dedykowany jest wszystkim studentom Politechniki Warszawskiej.

Świetny występ studentów KNMR SiMR na zawodach Aventics Pneumobil

W dniach 8-9 maja 2015 drużyna SiMR Pneumo Team z sukcesem wystartowała w kolejnej edycji międzynarodowych zawodów Aventics Pneumobil Competition w miejscowości Eger (Węgry). Zawody dotyczyły pojazdów pneumatycznych. Pojazd wystawili studenci z Koła Naukowego Maszyn Roboczych w składzie: Paweł Bugała, Maciej Miernik, Łukasz Miernik, Norbert Izdebski, Adrian Antoniak, Marta Pogorzelska. Opiekunem grupy studentów jest dr inż. Paweł Ciężkowski.

Biuro Karier zaprasza 16-17 maja

Myślenie projektowe (design thinking), to pięcioetapowy, interdyscyplinarny, proces tworzenia innowacyjnych rozwiązań w obszarze produktów i usług.
Stawia on w centrum zainteresowania użytkownika i jego realne potrzeby. Jeśli zatem chcesz dowiedzieć się jak ten proces przebiega, jakie narzędzia wykorzystuje i jak wspiera rozwój organizacji biznesowych i społecznych, to ten warsztat jest zdecydowanie dla Ciebie.

Biuro Karier zaprasza

• 13.05.2015r. (środa) godz. 12:15
    Spotkanie z pracodawcą: European Security Trading "Oprogramowanie dedykowane systemom zabezpieczeń technicznych", więcej
  • 14.05.2015r. (czwartek), godz. 15:00
    Bezpłatne seminarium pt.: "Ochrona własności intelektualnej w Internecie", więcej
  • 20.05.2015r. (środa) godz. 12:15
    Spotkanie z pracodawcą: UL International Polska "Bezpieczne Projektowanie Urządzeń - Podstawy", więcej

Biuro Karier PW zaprasza

Warsztaty - Zarządzanie projektami – 9-10 maja (PR PW)

Podstawowym celem szkolenia jest rozwijanie kluczowych umiejętności niezbędnych do sprawnego prowadzenia projektów we wszystkich jego etapach ze szczególnym uwzględnieniem najlepszych praktyk zarządzania projektami.
więcej na stronie Biura Karier

Warsztaty - Efektywna i efektowna autoprezentacja - 10 maja (PRPW)

Na szkoleniu nauczysz się tego co jest Ci potrzebne, aby swobodnie prowadzić wystąpienia publiczne, korzystając ze swoich naturalnych zasobów we wsparciu żelaznych złotych zasad prezentacji. Po szkoleniu będziesz wiedział jak przygotować się i poprowadzić prezentację tak, żebyś był z niej zadowolony a słuchacze pod wrażeniem Twojego wystąpienia.

Konferencja prasowa poświęcona konkursowi Shell Eco-marathon

W dniu 23 kwietnia odbyła się konferencja prasowa poświęcona konkursowi Shell Eco-marathon, zorganizowana przez Shell Polska.