Aktualności

Zaproszenie do badania karier zawodowych naszych absolwentów

Biuro Karier PW zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w Monitoringu Karier Zawodowych Absolwentów Politechniki Warszawskiej.

Panel dyskusyjny poświęcony programowi i modelowi studiów na wydziale SiMR

W dniu 5 czerwca 2017 r. o godz. 16:00 zapraszamy wszystkich pracowników i studentów naszego wydziału do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym poświęconym tematyce, programowi i modelowi studiów na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych. Miejscem obrad będzie sala multimedialna.

Zaproszenie Biura Karier na spotkanie z pracodawcą

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Fabryki Mebli Forte zapraszają na wizytę studyjną w dniu 7 czerwca w oddziale firmy w Ostrowi Mazowieckiej.

Zaproszenie na spotkanie Wielkanocne

Wydziałowa Rada Samorządu serdecznie zaprasza wszystkich studentów i pracowników Wydziału SiMR na okolicznościowe spotkanie Wielkanocne, które odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 11:15 w sali 1.10. W związku ze spotkaniem ustanowione zostały godziny dziekańskie na wykłady w godzinach 11:00-12:00.

Konkurs 3Mind dla studentów III i IV roku studiów technicznych

Firma 3M Poland po raz kolejny organizuje konkurs 3Mind dla studentów III i IV roku studiów technicznych, którzy nie boją się wyzwań i chcieliby pracować w jednej z wiodących firm technologicznych na świecie. Zadaniem uczestników, którzy podzieleni zostaną na interdyscyplinarne zespoły, będzie tworzenie narzędzi demonstracyjnych, które następnie znajdą zastosowanie  we wrocławskim Centrum Innowacji 3M.

Konkurs Inżynierski EBEC Poland

EBEC (European BEST Engineering Compettion) Poland zaprasza do udziału w XI edycji Konkursu Inżynierskiego EBEC Poland, którego celem jest wyłonienie studentów posiadających wszechstronną wiedzę inżynierską oraz praktyczne umiejętności z zakresu nauk technicznych i w sposób nieszablonowy umiejących je wykorzystać, a zarazem potrafiących współpracować w grupie.

 

CZIiTT PW zaprasza na urodzinowe warsztaty

17 stycznia przypadają pierwsze urodziny Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW. Z tej okazji w CZIiTT PW odbędzie się m.in. cykl warsztatów tematycznych powiązanych z innowacjami, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Rekrutacja na warsztaty będzie trwać do wyczerpania miejsc.

Stypendium studenckie im. dr. Mariana Kantona

Do 12 grudnia br. można jeszcze ubiegać się o stypendium im. dr. Mariana Kantona na rok akademicki 2016/2017. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.

Zaproszenie Biura Karier na warsztaty

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza wszystkich studentów naszej uczelni na kolejne warsztaty:

1. Spotkanie z przedsiębiorczymi absolwentami w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – 16 listopada (http://www.bk.pw.edu.pl/warsztaty.php?id=5660)
2. Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej – w dn. 23 listopada (http://www.bk.pw.edu.pl/news.php?id=5687)
3. Work&travel: spotkanie dla ratowników, którzy chcą pracować na basenach – 28 listopada (http://www.bk.pw.edu.pl/news.php?id=5661)

Prezentacja ofert wyjazdowych dla studentów PW w ramach programów wymian

Centrum Współpracy Międzynarodowej zaprasza na prezentację ofert wyjazdowych w ramach programów wymian międzynarodowych (Erasmus+, Athens, umowy bilateralne). Prezentacja odbędzie 27 października w Auli Głównej Gmachu Głównego o godz. 14:30 w ramach Targów Międzynarodowych Wymian i Wyjazdów Studenckich organizowanych przez Samorząd Studentów.

Elections "Miss and Mister of the Faculty"

Elections of the Miss and Mister of the Faculty of Automotive and Construction Machinery Engineering will take place on Wednesday, 19.10.2016, at 20.00 in the Remont Club. It is the 1st stage of the elections of the Miss and Mister of the WUT. Everybody who would like to come is kindly invited!

Stypendium im. inż. Mieczysława Króla.

Do końca października br. można jeszcze ubiegać się o stypendium im. inż. Mieczysława Króla na rok akademicki 2016/2017. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.

Akademia Tri-Ring – kończy się termin składania wniosków

Przypominamy, że 15 maja br. upływa termin składania zgłoszeń do Akademii Tri-Ring.

Zaproszenie Biura Karier PW

Praktyki u Marszałka

Praktyki dla studentów (lipiec, sierpień i wrzesień 2016) po pierwszym, zaliczonym roku studiów stacjonarnych, zameldowanych i studiujących na uczelniach państwowych i prywatnych na terenie województwa mazowieckiego.

Nabór na cały okres praktyk odbędzie się w dniach 25 kwietnia - 16 maja 2016.

patrz List Sekretarza Województwa

Zaproszenie Biura Karier PW

Treści ogłoszeń znajdują się na stronach podanych w linkach obok wydarzeń.
Wydarzenia dedykowane są wszystkim studentom Politechniki Warszawskiej.

Zaproszenie Biura Karier PW

Spotkania z pracodawcą i warsztaty:

Warsztaty i spotkania dedykowane są wszystkim studentom Politechniki Warszawskiej.

Zaproszenie Biura Karier

Biuro Karier PW zaprasza na:

  1. Spotkanie z pracodawcą:
  2. Bezpłatne warsztaty:

Warsztaty i spotkania dedykowane są wszystkim studentom Politechniki Warszawskiej.

zaproszenie Biura Karier PW

Warsztaty dedykowane są wszystkim studentom Politechniki Warszawskiej.

Zaproszenie Biura Karier PW

Spotkanie z pracodawcą: Dell "Kobiety w branży nowoczesnych technologii, obalamy stereotypy" http://www.bk.pw.edu.pl/news.php?id=5217