Studenci SiMR na targach KONIK

W dniach 15 i 16 października studenci Wydziału SiMR zrzeszeni w studenckich organizacjach naukowych mieli przyjemność prezentować swoje osiągnięcia na kolejnej edycji Targów Kół Naukowych Politechniki Warszawskiej "KONIK 2013".

Wystawiły się Koło Naukowe Mechaników Pojazdów, Koło Naukowe Sportów Samochodowych oraz studenci realizujący projekt "Generacja Przyszłości".

Statistica - Konkurs na najlepszą pracę doktorską i magisterską

Przyjmowanie zgłoszeń prac doktorskich i magisterskich w 16-ej edycji Konkursu trwa do 1.XII.2013. Pula nagród pieniężnych to 12 tysięcy złotych. Do Konkursu można zgłaszać prace przygotowane z zastosowaniem narzędzi analizy danych zawartych w STATISTICA i STATISTICA DATA MINER. Rozstrzygnięcie konkursu zostanie ogłoszone do 1.III.2014.

Biuro Karier zaprasza na cykl spotkań coachingowych

Jeśli nie wiesz jak pokierować swoim życiem, masz trudności w określeniu swojej ścieżki zawodowej...

Osiągnięcia studentów z Koła Naukowego Mechaników Pojazdów Wydz. SiMR

Green Arrow - miejsce 18, Hussar - miejsce 28

Biuro Karier PW - warsztaty

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz CAT LC Polska zapraszają na warsztaty: "Zostań innowatorem w CAT"

Oferta kierowana jest do wszystkich zainteresowanych innowacjami w branży TSL (transport-spedycja-logistyka), przede wszystkim studentów i absolwentów: Wydziału Transportu, Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych, Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych oraz słuchaczy studiów biznesowych MBA.

Studenci SiMR laureatami w Konkursie "Generacja Przyszłości"

Zespół whiteEagle Racing został nagrodzony w konkursie Generacja Przyszłości ogłoszonym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Konkurs ten ma na celu wsparcie finansowe wybitnie uzdolnionych studentów w rozwoju ich aktywności, poprzez wspieranie inicjatyw, a w szczególności uczestnictwa w międzynarodowych zawodach i konkursach.

IAESTE Case Week - sprawdź się w praktyce

Case Week to coroczna seria szkoleń przeprowadzanych na najlepszych uczelniach technicznych w Polsce. Stawiamy na praktyczne umiejętności, dlatego warsztaty odbywają się w formule Case Study, a zatem uczestnicy pracują nad konkretnymi problemami, z którymi spotykają się pracownicy firm.