Rekrutacja jesienna 2013 na Studia Doktoranckie (III stopnia)

Trwa rekrutacja na studia doktoranckie (III stopnia) na Wydziale SiMR w dyscyplinach

• mechanika
  • budowa i eksploatacja maszyn

Przedłużony termin składania dokumentów: 19 września 2013r.

Uwaga!!! Rozmowa kwalifikacyjna dla kandydatów odbędzie się dnia: 24 września 2013r., o godzinie 10.00.

Mechanika i Budowa Maszyn - zwycięstwo PW

W Rankingu Rzeczpospolitej i Wydawnictwa Perspektywy, Politechnika Warszawska zwyciężyła w rankingu kierunków w obszarze KIERUNKI TECHNICZNE w 10 na 11 kategorii.

Nasza Uczelnia okazała się najlepsza między innymi na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. Na uroczystej gali 9 maja 2013 roku w siedzibie Rzeczpospolitej, gdzie ogłoszona została kolejna edycja Rankingu, w imieniu PW nagrodę w tej kategorii odebrał Prodziekan Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych.

Zapisy na studia I stopnia

Od 7 maja do 4 lipca 2013r. trwały internetowe zapisy na studia stacjonarne I stopnia. Rejestracja kandydatów odbywała się za pomocą wspólnego dla całej PW portalu. www.zapisy.pw.edu.pl.

Ogłoszenie wyników

• pierwszej tury kwalifikacji - 10 lipca,
  • drugiej tury – 18 lipca,
  • trzeciej tury – 24 lipca.

Dziewczyny na Politechniki

25 kwietnia w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych w Warszawie, ul. Koszykowa 45 organizowany jest Dzień Otwarty dla Dziewczyn w Politechnice Warszawskiej.