Aktualności

Terminy złożenia pracy dyplomowej

Na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych obowiązują następujące terminy złożenia zaakceptowanej przez promotora pracy dyplomowej:

  • praca dyplomowa na studiach I stopnia 30.01.2021 r. (sobota),
  • praca dyplomowa na studiach II stopnia 12.02.2021 r. (piątek).

Przerwa świąteczno-noworoczna w zajęciach dydaktycznych

W dniach 24 XII 2020 – 6 I 2020 przewidziana jest przerwa świąteczno-noworoczna w zajęciach dla studentów.

Życzenia świąteczne i noworoczne

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

oraz szczęśliwego Nowego Roku

życzy

w imieniu wspólnoty wydziału

Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechniki Warszawskiej

Dziekan Wydziału
dr hab. inż. Piotr Przybyłowicz, prof. uczelni

 

 

 

 

XXIV konkurs na najlepszą pracę magisterską obronioną na wydziale SiMR

Z przyjemnością informujemy o organizacji konkursu na najlepszą pracę magisterską obronioną na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych. Jest to już XXIV edycja, dotyczy najwyżej ocenionych prac obronionych w roku akademickim 2019/2020. Organizatorem Konkursu jest Dziekan Wydziału, dr hab. inż. Piotr Przybyłowicz, prof. uczelni.

Zmarł dr inż. Ryszard Kuryjański

12 grudnia 2020 r. odszedł od nas dr inż. Ryszard Kuryjański, wspaniały Kolega, człowiek niezwykle ciepły, życzliwy i szczery, starający się każdemu przyjść z pomocą. Człowiek o wszechstronnych zainteresowaniach, ogromnej wiedzy i niezwykłej kulturze. Wymagający i konsekwentny, jednocześnie bardzo lubiany oraz ceniony przez studentów dydaktyk.

Biuro Karier PW zaprasza na warsztaty na temat zdalnych form procesu rekrutacyjnego

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej wraz firmą Danone organizują wirtualne warsztaty poświęcone zdalnym formom prowadzenia procesu rekrutacyjnego, które zostaną przeprowadzone 16 grudnia 2020 (środa), w godz. 12:15-16:00.

Akcja „Szlachetna Paczka” na Politechnice Warszawskiej

Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia Samorząd Studentów PW organizuje akcję „Szlachetna Paczka”, której celem jest wsparcie rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. W ubiegłych latach akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem pracowników naszego Wydziału. Również w tym roku zachęcamy Państwa do zaangażowania się w pomoc.

Biuro Karier PW zaprasza na wirtualne warsztaty na temat rozmowy kwalifikacyjnej

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza studentów naszej uczelni na wirtualne warsztaty szkoleniowe poświęcone rozmowie kwalifikacyjnej, które zostaną przeprowadzone 2 grudnia 2020 (środa), w godz. 16:30-18:00.

Teatr PW zaprasza na premierowy pokaz filmu „Burza”

Z okazji 15-lecia istnienia, Teatr PW zaprasza 29 listopada o godzinie 19:00 na premierę „Burzy”, filmowej wersji spektaklu na podstawie dzieła Williama Szekspira, którego kanwą jest historia zdradzonego i wygnanego na magiczną wyspę księcia Mediolanu Prospera, stającego przed okazją zemsty na swoich dręczycielach z przeszłości. Przedstawia dramat ofiary, która staje się oprawcą, a także szlachetnego człowieka, który poddaje się pokusom władzy. Tłem historii będzie zupełnie wyjątkowe miejsce w jednym z akademików PW…

Przyznane stypendia rektorskie

Prezentujemy listę studentów, którym zostało przyznane stypendium Rektora Politechniki Warszawskiej za wyniki w nauce lub osiągnięcia naukowe, sportowe bądź artystyczne.