Wybór specjalności na III roku studiów inżynierskich

W styczniu rusza proces wyboru specjalności na III roku studiów inżynierskich stacjonarnych i niestacjonarnych. Szczegółowe informacje podane są w dziale Studia, zakładka Informacje ogólne dla odpowiedniego rodzaju studiów.

CZIiTT PW zaprasza na urodzinowe warsztaty

17 stycznia przypadają pierwsze urodziny Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW. Z tej okazji w CZIiTT PW odbędzie się m.in. cykl warsztatów tematycznych powiązanych z innowacjami, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Rekrutacja na warsztaty będzie trwać do wyczerpania miejsc.

Nabór na wyjazdy w ramach programu wymiany studenckiej ATHENS

Do 27 stycznia 2017 r. trwa nabór studentów na marcową sesję wyjazdową w ramach europejskiego programu wymiany międzyuczelnianej ATHENS.

Życzenia świąteczne i noworoczne

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku
życzy w imieniu społeczności
Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej
Dziekan Wydziału
prof. dr hab. inż. Stanisław Radkowski

W środę 21 XII 2016 r. zajęcia wg planu piątkowego

Przypominamy, że w dniu 21 XII 2016 r. (środa) zajęcia odbywają się według planu obowiązującego w piątek.

patrz: Harmonogram roku akademickiego

Godziny dziekańskie w dniu 15 XII 2016 r.

W związku ze świątecznym spotkaniem studentów wydziału SiMR, w czwartek, 15 grudnia 2016 r., w godz. 12:00 do 14:00 zostały ustanowione „godziny dziekańskie” dla odbywających się tym czasie wykładów.

Zmarł dr hab. Feliks Rawski

W dniu 4 grudnia 2016 roku odszedł w wieku 82 lat dr hab. inż. Feliks Rawski, prof. PW, wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny Instytutu Pojazdów na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej.

Stypendium studenckie im. dr. Mariana Kantona

Do 12 grudnia br. można jeszcze ubiegać się o stypendium im. dr. Mariana Kantona na rok akademicki 2016/2017. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.

Obchody Święta Politechniki Warszawskiej

15 listopada to jedna z ważniejszych dat w kalendarzu Politechniki Warszawskiej – tego dnia w 1915 roku zainaugurowano rok akademicki, w którym po raz pierwszy w historii uczelni zajęcia odbywały się całkowicie w języku polskim. Dzień ten został ustanowiony świętem naszej uczelni. Z tej okazji cała społeczność akademicka przygotowuje wiele różnorodnych wydarzeń.

Ważna informacja: plan piątkowy w czwartek 10 XI 2016 r.

Przypominamy, że w najbliższy czwartek, 10 XI 2016 r., zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki. (Na podstawie  §1 ust. 3 pkt 1 zarządzenia nr 14/2016 Rektora Politechniki Warszawskiej z dnia 10 marca 2016 r. w sprawie harmonogramu roku akademickiego 2016/2017.)