Język angielski, II rok - podział na grupy

W semestrze letnim 2016/2017 zajęcia z języka angielskiego dla II roku będą odbywać się w grupach podanych tutaj.

Konkurs Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej PiM

Trwają przygotowania do II edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej w zakresie Pojazdów i Maszyn.
Eliminacje (etap szkolny) zostanie przeprowadzony w dniu 9 marca 2017r.

Konkurs jest przewidziany dla uczniów szkół średnich, zainteresowanych szeroko rozumianymi problemami współczesnej mechaniki i mechatroniki samochodowej. Podobnie jak w roku ubiegłym, Konkurs ma charakter otwarty i mogą w nim uczestniczyć uczniowie szkół średnich z terenu całej Polski.

Zapisy na zajęcia wychowania fizycznego

Przypominamy, że zapisy na zajęcia wychowania fizycznego realizowane są drogą elektroniczną. Studenci wydziału SiMR dokonują wyboru zajęć w semestrze letnim 2016/2017 w dniu 18.02.2017 r. w godz. 16:00 – 22:00.

Systemy Mechatroniczne w Rolnictwie Precyzyjnym – nowy kierunek studiów II stopnia

Na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych uruchomiono po raz pierwszy rekrutację na nowy kierunek stacjonarnych studiów II stopnia „Systemy Mechatroniczne w Rolnictwie Precyzyjnym”. Jest to kierunek interdyscyplinarny realizowany w dwóch renomowanych uczelniach akademickich – Politechnice Warszawskiej i Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Rekrutacja na studia II stopnia rozpoczynające się w lutym

Od 10 stycznia do 6 lutego 2017 r. prowadzona będzie akcja rekrutacyjna na studia stacjonarne II stopnia rozpoczynające się od semestru letniego roku akademickiego 2016/2017.

Rekrutacja na studia doktoranckie rozpoczynające się w lutym

W styczniu trwa akcja rekrutacyjna na stacjonarne studia doktoranckie (III stopnia) rozpoczynające się od semestru letniego roku akademickiego 2016/2017.

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową związaną z przemysłem motoryzacyjnym

Politechnika Warszawska i firma Arrinera Technology S.A. ogłaszają konkurs dla studentów  i doktorantów Politechniki Warszawskiej na obronione prace inżynierskie, magisterskie oraz doktorskie związane tematycznie z przemysłem motoryzacyjnym.

Spotkanie na temat współpracy z firmą Solaris

Zapraszamy studentów wydziału SiMR na spotkanie dotyczące możliwości współpracy z firmą Solaris Bus & Coach S.A., które odbędzie się 18.01.2017 (środa) o godz. 16:00 w sali multimedialnej.

Godziny dziekańskie w dniu 10 I 2017 r.

W związku z pogrzebem studentki, we wtorek, 10 stycznia 2017 r., w godz. 8:00 – 22:00 zostały ustanowione godziny dziekańskie dla II roku studiów na kierunku Electric and Hybrid Vehicles Engineering dla odbywających się tym czasie ćwiczeń i wykładów.

Wybór specjalności na III roku studiów inżynierskich

W styczniu rusza proces wyboru specjalności na III roku studiów inżynierskich stacjonarnych i niestacjonarnych. Szczegółowe informacje podane są w dziale Studia, zakładka Informacje ogólne dla odpowiedniego rodzaju studiów.