Studia MGR I rok - Zajęcia wstępne z Lab. Modelowania i Badania Maszyn

Studia magisterskie I rok
Zajęcia wstępne z Laboratorium Modelowania i Badania Maszyn odbędą się
w środę 30 października 2013 r. w sali 1.5 w godz 12:15-13:00.

Studenci SiMR na targach KONIK

W dniach 15 i 16 października studenci Wydziału SiMR zrzeszeni w studenckich organizacjach naukowych mieli przyjemność prezentować swoje osiągnięcia na kolejnej edycji Targów Kół Naukowych Politechniki Warszawskiej "KONIK 2013".

Wystawiły się Koło Naukowe Mechaników Pojazdów, Koło Naukowe Sportów Samochodowych oraz studenci realizujący projekt "Generacja Przyszłości".

Obchody Jubileuszu 60 - lecia Wydziału SiMR

W dniu 18 października 2013 r. odbyła się Konferencja Jubileuszowa 60-lecie Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych. Swój udział zapowiedziało ponad 400 absolwentów. Uwzględniając osoby zaproszone oraz pracowników, łącznie w uroczystościach udział wzięło niemal 500 osób.

W bankiecie w klubie studenckim „Stodoła” wzięło udział ok. 240 osób.

Statistica - Konkurs na najlepszą pracę doktorską i magisterską

Przyjmowanie zgłoszeń prac doktorskich i magisterskich w 16-ej edycji Konkursu trwa do 1.XII.2013. Pula nagród pieniężnych to 12 tysięcy złotych. Do Konkursu można zgłaszać prace przygotowane z zastosowaniem narzędzi analizy danych zawartych w STATISTICA i STATISTICA DATA MINER. Rozstrzygnięcie konkursu zostanie ogłoszone do 1.III.2014.

Wizyta delegacji z Technische Universität Berlin

W dniach 13 ÷ 19 października 2013 Politechnika Warszawska i Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych goszczą grupę studentów z Technische Universität Berlin pod kierownictwem Pana Profesora Utza von Wagnera.

Seminarium "Inżynieria Pojazdów Elektrycznych i Hybrydowych"

Dziekan Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych zaprasza na seminarium dydaktyczne dotyczące nowego kierunku kształcenia na wydziale: "Inżynieria Pojazdów Elektrycznych i Hybrydowych".

Seminarium odbędzie się w dniu 17.10.2013r. od godz. 10.15 w s. Rady Wydziału (3.12).

Warsztaty z doskonalenia umiejętności społecznych

- Umiejętność współpracy i komunikacji w zespole
- Autoprezentacja i wystąpienia publiczne
- Zarządzanie projektami – moda czy konieczność?

Biuro Karier zaprasza na cykl spotkań coachingowych

Jeśli nie wiesz jak pokierować swoim życiem, masz trudności w określeniu swojej ścieżki zawodowej...

Ogłoszenie o dialogu technicznym (ZWICK 1484)

Dokumenty związane z ogłoszeniem dialogu technicznego poprzedzającego ogłoszenie postępowania w sprawie wyboru wykonawcy modernizacji maszyny wytrzymałościowej ZWICK 1484

Studia niestacjonarne - plany zjazdów

Obowiązujące terminy zjazdów w roku 2013/14.