Rekrutacja na studia rozpoczynające się w lutym

Akcja rekrutacyjna na studia rozpoczynające się w lutym jest prowadzona na:
Studia stacjonarne II stopnia na kierunkach Mechanika i Budowa Maszyn oraz Mechatronika.
Więcej informacji tutaj.

Spotkanie z ciekawym przedsiębiorcą

W ramach wykładu "Przedsiębiorczość Innowacyjna" zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału  w spotkaniu z ciekawym przedsiębiorcą z branży motoryzacyjnej.
Zapraszamy dniu 19 listopada 2014 (środa) o godzinie 14:15 do Sali Multimedialnej - parter gmach SiMR.
Prowadzący wykład dr. Andrzej Selenta

Godziny dziekańskie 19.XI.2014 r. (środa)

W dniu 19 listopada 2014 r. (środa) Pan Dziekan ustanowił godziny dziekańskie od godz. 12:00 do godz. 14:00 dla odbywających się w tym czasie zajęć na studiach I stopnia (oprócz I roku) oraz na studiach II stopnia.

Poniedziałek za czwartek - 13.XI.2014

13.11.2014 r. (czwartek) odbędą się zajęcia zgodnie z planem zajęć w poniedziałek.

patrz: §1 ust. 2 pkt 1 Zarządzenia nr 25/2014 Rektora Politechniki Warszawskiej z dnia 9 kwietnia 2014 r. /w sprawie harmonogramu zajęć dydaktycznych w roku akademickim 2014/2015

WUT Exchange Day 19.11.2014 - zaproszenie

Zapraszamy na spotkanie informacyjne WUT Exchange Day - 19 listopada 2014r. (środa) w godzinach 11:10-12:00 w Dużej Auli PW, dotyczące oferty programów wymiany międzynarodowej, dostępnych dla studentów Politechniki Warszawskiej.

Faurecia Open Day - 4 listopada 2014

Zapraszamy na Faurecia Open Day, który odbędzie się 4 listopada 2014  (wtorek) w godzinach 10:00-14:00 na Wydziale SiMR. Wydarzenie ma na celu przybliżenie studentom firmy Faurecia, zainteresowanie ich ofertą staży, praktyk oraz pracy.

Cykl wykładów Visiting Prof. Konrada Okulicza (dla studiów magisterskich i doktoranckich)

Wydział SiMR oraz Centrum Współpracy Międzynarodowej zapraszają na cykl wykładów dla studentów studiów magisterskich i doktoranckich

"Technical Product Innovation / Virtual Product Development"

Wykładowca: Prof. Dr.-Ing. Konrad Okulicz, Cologne University of Applied Sciences, Kolonia, Niemcy
Wykłady prowadzone są w jęz. angielskim i polskim.

Cykl wykładów Visiting Professora Konrada Okulicza (dla studiów inżynierskich)

Wydział SiMR oraz Centrum Współpracy Międzynarodowej zapraszają na cykl wykładów dla studentów studiów inżynierskich

Założenia i przebieg innowacyjnej konstrukcji maszyn roboczych i pojazdów

Wykłady prowadzone są w jęz. angielskim i polskim.

XXIII Ogólnopolskie sympozjum - Bezpieczeństwo w pojazdach samochodowych

Instytut Pojazdów Politechniki Warszawskiej organizuje w dniu 25.11.2014 (wtorek) dwudzieste trzecie coroczne sympozjum na temat bezpieczeństwa w pojazdach samochodowych.

Więcej informacji: http://www.ip.simr.pw.edu.pl/?q=konferencje

Miejsce sympozjum: Politechnika Warszawska, Gmach Samochodów i Ciągników, Warszawa, ul. Narbutta 84, audytorium im. prof. Zbigniewa Osińskiego - parter.
Informacji udziela prof. Andrzej Reński - tel.: (22) 234 87 85 lub (22) 849 03 03, e-mail: arenski@simr.pw.edu.pl

Zarządzenia JM Rektora nr 56/2014 z dnia 15.IX.2014r.

Pan Dziekan prosi o zapoznanie się z tekstem zarządzenia JM Rektora PW nr 56/2014 z dnia 15 września 2014 r. wszystkich pracowników, studentów i doktorantów naszego wydziału.