Szkolenie dla pracowników dydaktycznych i naukowo-dydaktycznych

Serdecznie zapraszamy na szkolenie skierowane do pracowników dydaktycznych i naukowo-dydaktycznych, z zakresu współpracy z osobami niepełnosprawnymi.
Szkolenie jest jednodniowe (6 godzin zegarowych).
Utworzone zostaną dwie grupy w dwóch terminach do wyboru:
11.04.2014 oraz 09.05.2014, w godzinach 8.30-15.00.

Szczegóły: http://www.pr.pw.edu.pl/2014/03/szkolenie-dla-kadry-akademickiej-rekrutacja/

Aleksandra Pastusiak
Program Rozwojowy Politechniki Warszawskiej - http://www.pr.pw.edu.pl
a.pastusiak@pr.pw.edu.pl
pok. 50 G

DRZWI OTWARTE w dniach 29 i 30 marca 2014

Zapraszamy wszystkich na nasz Wydział z okazji DRZWI OTWARTYCH w dniach 29 i 30 marca 2014 r. (sobota i niedziela) od godz. 12:30. Więcej o Drzwiach Otwartych w portalu PW.

Półfinał XV Olimpiady Techniki Samochodowej - wyniki

22 marca 2014 r. na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej odbył się półfinał XV Olimpiady Techniki Samochodowej. W teście liczącym 40 pytań obejmujących wiedzę podstawową (w tym: elementy matematyki i fizyki, materiałoznawstwo, rysunek techniczny maszynowy, techniki wytwarzania, podstawy budowy maszyn) oraz wiedzę specjalistyczną (budowa, diagnozowanie, naprawa i eksploatacja pojazdów samochodowych) z uwzględnieniem zasad ochrony środowiska i przepisów bhp wzięło udział 466 uczniów.

Nowy Przewodniczący Koła NSZZ Solidarność

Uprzejmie informujemy, że nowym Przewodniczącym Koła NSZZ "Solidarność" na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych, na kadencję 2014 - 2018, został wybrany kolega mgr inż. Andrzej Andrzejuk z Instytutu Podstaw Budowy Maszyn.

Spotkanie z przedstawicielem Cranfield University - 8 kwietnia 2014

Informujemy, że w dniu 8 kwietnia 2014 (wtorek) odbędzie się spotkanie z przedstawicielem Cranfield University.

Celem spotkania jest przeprowadzenie wywiadu z kandydatami na studia w Cranfield w ramach programu Erasmus+. Spotkanie odbędzie na wydziale SiMR PW, ul. Narbutta 84. Godzina i sala spotkania zostaną podane w późniejszym terminie.

Weryfikacja i ostateczne potwierdzenie danych uczestników pr. Erasmus+

Bardzo prosimy wszystkich studentów, którzy zgłosili się na wyjazd w programie Erasmus+ w roku akademickim 2014/15 o sprawdzenie swoich danych i podanych informacji, co do okresu i miejsca wyjazdu.
Można to zrobić w środę i czwartek (26 i 27 marca) w ciągu dnia w Dziekanacie wydziału SiMR.

Biuro karier - konsultacje z prawa pracy i zakładania własnej działalności

Biuro Karier PW zaprasza na konsultacje z prawa pracy i zakładania własnej działalności

Prawo własności intelektualnej - wykład dr Krzysztofa Siewicza

Biblioteka  Główna PW wychodząc naprzeciw postulatom napływającym od pracowników naukowych PW zaprosiła do wygłoszenia wykładu dr Krzysztofa Siewicza zajmującego się tematyką prawa własności intelektualnej. Na spotkaniu odbędzie się też krótka prezentacja Bazy Wiedzy.
Spotkanie odbędzie się w dniu 3 kwietnia 2014 roku (czwartek) w godz. 10:15-14:00 w Małej Auli w Gmachu Głównym PW.

Półfinał XV Olimpiady Techniki Samochodowej - 22 marca 2014 (sobota)

W bieżącym roku akademickim półfinał XV Olimpiady Techniki Samochodowej odbędzie się tradycyjnie na Wydziale SiMR, w dniu 22 marca 2014 r. (sobota).
Organizatorzy Olimpiady Techniki Samochodowej powołali Komitet Główny tej olimpiady na lata 2014-2016, w którego pracach uczestniczy czterech pracowników naukowo-dydaktycznych wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych.

Przedłużenie zapisów w programie Erasmus+ do 17 marca br.

Informuje, że zapisy na wyjazdy w programie Erasmus+ zostały przedłużone do dnia 17 marca.

Swoje zgłoszenia prosimy kierować bezpośrednio droga mailową  do  koordynatora  programu  na  wydziale SiMR dr Andrzeja Selenty:
Andrzej.Selenta@simr.pw.edu.pl