Teatr PW zaprasza na premierowy pokaz filmu „Burza”

Z okazji 15-lecia istnienia, Teatr PW zaprasza 29 listopada o godzinie 19:00 na premierę „Burzy”, filmowej wersji spektaklu na podstawie dzieła Williama Szekspira, którego kanwą jest historia zdradzonego i wygnanego na magiczną wyspę księcia Mediolanu Prospera, stającego przed okazją zemsty na swoich dręczycielach z przeszłości. Przedstawia dramat ofiary, która staje się oprawcą, a także szlachetnego człowieka, który poddaje się pokusom władzy. Tłem historii będzie zupełnie wyjątkowe miejsce w jednym z akademików PW…

Przyznane stypendia rektorskie

Prezentujemy listę studentów, którym zostało przyznane stypendium Rektora Politechniki Warszawskiej za wyniki w nauce lub osiągnięcia naukowe, sportowe bądź artystyczne.

Święto Politechniki Warszawskiej

15 listopada to jedna z ważniejszych dat w kalendarzu Politechniki Warszawskiej – tego dnia w 1915 roku zainaugurowano rok akademicki, w którym po raz pierwszy w historii uczelni zajęcia odbywały się całkowicie w języku polskim. Dzień ten został ustanowiony świętem naszej uczelni. Z tej okazji cała społeczność akademicka przygotowuje szereg specjalnych wydarzeń, które w tym roku przeprowadzone zostaną w formie wirtualnej.

Women in Tech Summit 2020

Zapraszamy do udziału w dniach 8 i 9 grudnia 2020 roku w kolejnej edycji wydarzenia Fundacji Edukacyjnej Perspektywy, w ramach którego wśród wirtualnych wystawców znajdzie się Politechnika Warszawska.

Lista rankingowa kandydatów do stypendium rektorskiego

[Nowa lista]

Prezentujemy zaktualizowaną listę rankingową kandydatów do stypendium Rektora Politechniki Warszawskiej, przyznawanego za wyniki w nauce, osiągnięcia naukowe, wysokie wyniki sportowe lub osiągnięcia artystyczne.

W piątek 13 XI 2020 r. zajęcia według planu środowego

W dniu 13 listopada 2020 r. (piątek) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w środy.

Stypendia pod choinkę – przyjmowanie kandydatur

Biuro ds. Promocji i Informacji PW ogłasza nabór zgłoszeń do kolejnej edycji akcji „Stypendium pod choinkę”, mającej na celu nagrodzenie studentów i doktorantów wyjątkowo zaangażowanych w życie uczelniane i promowanie nauki.

Konkurs FutureProofing Healthcare – w poszukiwaniu wzorców systemu ochrony zdrowia

Z początkiem października wystartował konkurs „FutureProofing Healthcare – w poszukiwaniu wzorców organizacji systemu ochrony zdrowia”, mający na celu zainspirowanie studentów do poszukiwania rozwiązań w obszarze ochrony zdrowia, które będą odpowiadały potrzebom naszego społeczeństwa.

Bezpłatne warsztaty studenckie „Od pomysłu do projektu biznesowego”

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej zaprasza studentów wydziału SiMR, którzy mają pomysł na usługę lub produkt i chcą nad nim popracować, na bezpłatne warsztaty umożliwiające weryfikację założeń pomysłu biznesowego.

Zdalna forma prowadzenia zajęć dydaktycznych przedłużona do 29 I 2021 r.

Na mocy zarządzenia Rektora Politechniki Warszawskiej z dnia 2 listopada 2020 r., w okresie od 16 listopada 2020 r. do 29 stycznia 2021 r. wszystkie zajęcia dydaktyczne, za wyjątkiem uzasadnionych przypadków, będą realizowane w formie zdalnej.