Zdobądź stypendium na staż – II edycja 12.05.2014

Zapraszamy studentów (z 9 Jednostek PW) studiów stacjonarnych ostatniego roku I stopnia oraz w trakcie trwania studiów II stopnia do składania aplikacji na konkurs. W konkursie można zdobyć stypendium w wysokości 1000 zł miesięcznie na staż krajowy trwający 3 miesiące.
Dokumenty należy składać do 12 maja 2014 r., do godz. 13:00. szczegóły

Program Rozwojowy Politechniki Warszawskiej

Warsztaty z kompetencji miękkich II – rekrutacja

Zaproszenie na jednodniowe warsztaty z kompetencji miękkich, które odbędą się na terenie naszej Uczelni.

1. Stres i zarządzanie emocjami – 10 maja 2014 r.
  2. Komunikacja interpersonalna i asertywność – 7 czerwca 2014 r.

Zgłoszenia drogą elektroniczną do 29 kwietnia 2014 r. na adres: niepelnosprawni.bss@ca.pw.edu.pl

Program Rozwojowy Politechniki Warszawskiej

Stypendia na staże długoterminowe - II konkurs

W ramach projektu Program Rozwojowy Politechniki Warszawskiej otwarty został II Konkurs na "Stypendia na staże".

Celem jest sfinansowanie 3-miesięcznych pobytów stażowych w przedsiębiorstwach oraz instytucjach naukowych.

Program staży, podobnie jak w I Konkursie jest przeznaczony dla studentów 9 jednostek Politechniki Warszawskiej, w tym dla studentów Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych.

O stypendium mogą się ubiegać studenci studiów stacjonarnych Wydziału SiMR:

• posiadający status studenta w dniu składania dokumentów oraz w trakcie trwania stażu.
  • ostatniego roku studiów I stopnia
  • w trakcie trwania studiów II stopnia

Biuro Karier: Bezpieczny Wyjazd - Bezpieczny Powrót

Biuro karier PW oraz kadra EURES z WUP w Warszawie zapraszają na spotkanie przygotowujące do wyjazdu do pracy za granicą
pt. „Bezpieczny Wyjazd-Bezpieczny Powrót”
16 maja 2014, Gmach główny sala 144, 12:00-14:00
szczegóły

Biuro Karier - Technologia pojazdów i baterii elektrycznych

Spotkanie Z Pracodawcą: Impact Clean Power Technology
Odkryj tajniki najnowszych technologii pojazdów i baterii elektrycznych
24.04.2014, godz. 12:00, GG sala 144

szczegóły

Konsultacje z prawnikiem - 15, 16 i 17 kwietnia

Nosisz się z zamiarem rozpoczęcia własnej działalności i masz w związku z tym pytania jakie kroki podjąć na początku drogi?
Zamierzasz rozpocząć pracę albo już pracujesz i chciałbyś się dowiedzieć jakie ciążą na Tobie obowiązki, a jakie uprawnienia Ci przysługują?

Biuro Karier PW zaprasza na Konsultacje z prawnikiem

"piątek za poniedziałek"

W semestrze letnim , w PONIEDZIAŁEK, 14.04.2014 r. odbędą się zajęcia zgodnie z planem zajęć w PIĄTEK.

(patrz - Harmonogram roku akademickiego 2013/2014)

Decyzja Dziekana nr 019/2014 w sprawie godzin dziekańskich

W dniu 17.04.2014 r. (czwartek), w związku z organizowanym w tym dniu przez Wydziałową Radę Samorządu Studentów SiMR spotkaniem Wielkanocnym studentów, ustanawiam godziny dziekańskie od godz. 10:15 do godz. 12:00 dla odbywających się w tym czasie wykładów.

Dziekan SiMR
prof. Stanisław Radkowski

Uwaga studenci II semestru studiów stacjonarnych

Wszyscy studenci II semestru studiów stacjonarnych wydziału SiMR rozpoczynający naukę  języka  obcego od  semestru  zimowego 2014/2015 są zobowiązani do  wykonania TESTU DIAGNOSTYCZNEGO ON-LINE umożliwiającego przydział do grup językowych na właściwym poziomie zaawansowania.

Studenci wyjeżdżający do Cranfield University

Spotkanie kwalifikacyjne z przedstawicielem Cranfield University odbędzie w dniu 8 kwietnia 2014 (wtorek) o godzinie 11:30  w sali 3.12 (sala Rady Wydziału).