Uwaga studenci II semestru studiów stacjonarnych

Wszyscy studenci II semestru studiów stacjonarnych wydziału SiMR rozpoczynający naukę  języka  obcego od  semestru  zimowego 2014/2015 są zobowiązani do  wykonania TESTU DIAGNOSTYCZNEGO ON-LINE umożliwiającego przydział do grup językowych na właściwym poziomie zaawansowania.

Studenci wyjeżdżający do Cranfield University

Spotkanie kwalifikacyjne z przedstawicielem Cranfield University odbędzie w dniu 8 kwietnia 2014 (wtorek) o godzinie 11:30  w sali 3.12 (sala Rady Wydziału).

Dziekanat nieczynny w każdy wtorek i czwartek (1-30 kwietnia br.)

Uwaga studenci! Ważna informacja
Od dnia 01.04.2014 (wtorek) do dnia 30.04.2014 (środa) Dziekanat będzie nieczynny w każdy wtorek i czwartek dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

WUT Exchange Day 14.04.2014 - zaproszenie

Zapraszamy na spotkanie informacyjne WUT Exchange Day - 14 kwietnia 2014r. (poniedziałek), godz. 16:15, sala 306, Gmach Główny PW, dotyczące oferty programów wymiany międzynarodowej, dostępnych dla studentów Politechniki Warszawskiej.

Szkolenie dla pracowników dydaktycznych i naukowo-dydaktycznych

Serdecznie zapraszamy na szkolenie skierowane do pracowników dydaktycznych i naukowo-dydaktycznych, z zakresu współpracy z osobami niepełnosprawnymi.
Szkolenie jest jednodniowe (6 godzin zegarowych).
Utworzone zostaną dwie grupy w dwóch terminach do wyboru:
11.04.2014 oraz 09.05.2014, w godzinach 8.30-15.00.

Szczegóły: http://www.pr.pw.edu.pl/2014/03/szkolenie-dla-kadry-akademickiej-rekrutacja/

Aleksandra Pastusiak
Program Rozwojowy Politechniki Warszawskiej - http://www.pr.pw.edu.pl
a.pastusiak@pr.pw.edu.pl
pok. 50 G

DRZWI OTWARTE w dniach 29 i 30 marca 2014

Zapraszamy wszystkich na nasz Wydział z okazji DRZWI OTWARTYCH w dniach 29 i 30 marca 2014 r. (sobota i niedziela) od godz. 12:30. Więcej o Drzwiach Otwartych w portalu PW.

Półfinał XV Olimpiady Techniki Samochodowej - wyniki

22 marca 2014 r. na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej odbył się półfinał XV Olimpiady Techniki Samochodowej. W teście liczącym 40 pytań obejmujących wiedzę podstawową (w tym: elementy matematyki i fizyki, materiałoznawstwo, rysunek techniczny maszynowy, techniki wytwarzania, podstawy budowy maszyn) oraz wiedzę specjalistyczną (budowa, diagnozowanie, naprawa i eksploatacja pojazdów samochodowych) z uwzględnieniem zasad ochrony środowiska i przepisów bhp wzięło udział 466 uczniów.

Nowy Przewodniczący Koła NSZZ Solidarność

Uprzejmie informujemy, że nowym Przewodniczącym Koła NSZZ "Solidarność" na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych, na kadencję 2014 - 2018, został wybrany kolega mgr inż. Andrzej Andrzejuk z Instytutu Podstaw Budowy Maszyn.

Spotkanie z przedstawicielem Cranfield University - 8 kwietnia 2014

Informujemy, że w dniu 8 kwietnia 2014 (wtorek) odbędzie się spotkanie z przedstawicielem Cranfield University.

Celem spotkania jest przeprowadzenie wywiadu z kandydatami na studia w Cranfield w ramach programu Erasmus+. Spotkanie odbędzie na wydziale SiMR PW, ul. Narbutta 84. Godzina i sala spotkania zostaną podane w późniejszym terminie.

Weryfikacja i ostateczne potwierdzenie danych uczestników pr. Erasmus+

Bardzo prosimy wszystkich studentów, którzy zgłosili się na wyjazd w programie Erasmus+ w roku akademickim 2014/15 o sprawdzenie swoich danych i podanych informacji, co do okresu i miejsca wyjazdu.
Można to zrobić w środę i czwartek (26 i 27 marca) w ciągu dnia w Dziekanacie wydziału SiMR.