Piątek - 23.05.2014r. - parking niedostępny

W związku z VII Ogólnopolskim Sympozjum „Historyczny Rozwój Konstrukcji Pojazdów” połączonym z wystawą pojazdów,
w dniu 23.05.14 parking Wydziału SiMR będzie niedostępny dla pracowników.
Prosimy o korzystanie z parkingu Wydziału Inżynierii Produkcji PW i Wydziału Mechatroniki PW.
mgr Wioletta Bartosiak

Podziękowanie dla Dziekana Wydziału prof. St. Radkowskiego

Szanowny Panie Dziekanie,
Wyrażając serdeczne podziękowania za Pańską ogromną przychylność i wszechstronną pomoc w przebiegu etapu półfinałowego XV edycji Olimpiady Techniki Samochodowej, organizowanej przez redakcję miesięcznika Auto Moto Serwis oraz Wydawnictwa Komunikacji i Łączności, której partnerem jest Minister Edukacji Narodowej, w załączeniu przesyłam informacje dotyczące ostatecznych rezultatów naszego konkursu.
     Łączę wyrazy szacunku
     w imieniu organizatorów
       Jerzy Kozłowski
     wiceprzewodniczący Komitetu Głównego
     Olimpiady Techniki Samochodowe

Godziny dziekańskie 15.V.2014 - decyzja Dziekana nr 024/2014

W dniu 15 maja 2014 r. (czwartek) Dziekan Wydziału ustanowił godziny dziekańskie od godz. 14:00 do końca dnia dla odbywających się w tym czasie wykładów.

Obowiązkowy test diagnostyczny z języka obcego

Studenci II semestru studiów stacjonarnych Wydziału SiMR

Prosimy o wykonanie testu diagnostycznego z wybranego języka obcego (angielski, niemiecki, francuski lub rosyjski) w dniach

23 maja – 1 czerwca 2014.

WYKONANIE TESTU JEST OBOWIĄZKOWE
i stanowi warunek uczestnictwa w zajęciach przygotowujących do egzaminu B2 z wybranego języka obcego.

Biuro Karier PW zaprasza

Biuro Karier PW zaprasza na spotkania i warsztaty w maju 2014

Wykłady prof. Giovanni Belingardi z Politecnico di Torino

prof. Giovanni Belingardi z Politecnico di Torino wygłosi, na naszym Wydziale, cykl wykładów na temat "Projektowanie oraz niezawodność konstrukcji kompozytowych, oraz ich wykorzystanie we współczesnym przemyśle motoryzacyjnym"

Na wykłady zaproszeni są studenci, doktoranci i wszyscy zainteresowani tą tematyką.
Wykłady prowadzone są w jęz. angielskim.

Egzamin B1 z jęz. angielskiego

Studium Języków Obcych Politechniki Warszawskiej zaprasza studentów zainteresowanych zdaniem uczelnianego egzaminu na poziomie B1 z jęz. angielskiego.

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych
wszystkim Pracownikom, Studentom oraz Przyjaciołom Wydziału

życzy Dziekan Wydziału
prof. Stanisław Radkowski

Zdobądź stypendium na staż – II edycja 12.05.2014

Zapraszamy studentów (z 9 Jednostek PW) studiów stacjonarnych ostatniego roku I stopnia oraz w trakcie trwania studiów II stopnia do składania aplikacji na konkurs. W konkursie można zdobyć stypendium w wysokości 1000 zł miesięcznie na staż krajowy trwający 3 miesiące.
Dokumenty należy składać do 12 maja 2014 r., do godz. 13:00. szczegóły

Program Rozwojowy Politechniki Warszawskiej

Warsztaty z kompetencji miękkich II – rekrutacja

Zaproszenie na jednodniowe warsztaty z kompetencji miękkich, które odbędą się na terenie naszej Uczelni.

1. Stres i zarządzanie emocjami – 10 maja 2014 r.
  2. Komunikacja interpersonalna i asertywność – 7 czerwca 2014 r.

Zgłoszenia drogą elektroniczną do 29 kwietnia 2014 r. na adres: niepelnosprawni.bss@ca.pw.edu.pl

Program Rozwojowy Politechniki Warszawskiej