Osoby pragnące wyjechać w ramach programu Erasmus Plus

Osoby pragnące wyjechać w ramach programu Erasmus Plus proszone są o zapisywanie się na listy znajdujące się w dziekanacie wydziału SiMR. Zapisywać można się w okresie od 2 do 20 lutego 2015 roku.
Po zamknięciu zapisów zostanie zorganizowane spotkanie mające na celu wyjaśnienie procesu dalszego postępowania.

Dr Andrzej Selenta
Pełnomocnik dziekana wydziału SiMR ds. programów międzynarodowych

Zmarł prof. zw. dr hab. inż. Ludwik Zbigniew Jaśkiewicz

Dnia 28 stycznia 2015 r. odszedł od nas w wieku 93 lat prof. zw. dr hab. inż. Ludwik Zbigniew Jaśkiewicz

Zapisy na zajęcia

UWAGA STUDENCI I i II roku studia stacjonarne i niestacjonarne ( I i II stopnia)

Oceny z Historii techniki

Oceny z Historii techniki będą wpisywane do indeksów w dn. 30.01.2015 (piątek) w godz. 16:00-17:00 w pok. 2.17c.

IPS „Konstrukcje Cienkościenne”

Studenci zainteresowani indywidualnym programem studiów „Konstrukcje Cienkościenne” proszeni są o zapisanie się w USOS-sie na specjalność WKPI (wstępnie).

Zaproszenie na mecz siatkówki AZS PW - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

31 stycznia o godz. 17:00, w Arenie Ursynów, ul. Pileckiego 122, AZS Politechnika Warszawska w meczu 22. kolejki PlusLigi podejmie ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Kibiców siatkówki znów czekają wielkie emocje.
Ostatni mecz AZS PW w Warszawie, choć przegrany 0-3, na długo pozostanie w pamięci fanów. Podopieczni Jakuba Bednaruka w wypełnionej po brzegi hali Torwaru rywalizowali bowiem z mistrzem Polski - PGE Skrą Bełchatów. Nasz klub przygotował z tej okazji wiele atrakcji. Największą z nich była efektowna prezentacja drużyn połączona ze spektaklem świateł. - Na spotkanie z ZAKSĄ też szykujemy coś specjalnego - zapowiada Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A.

Studia stacjonarne II stopnia rozpoczynające się od lutego 2015r

Zapisy internetowe dla Kandydatów na studia stacjonarne II stopnia oraz przyjmowanie dokumentów zostały przedłużone do 20.02.2015.

Zapisu można dokonać na stronie internetowej: http://www.zapisy.pw.edu.pl

Dokumenty przyjmowane są w Dziekanacie Wydziału SiMR.
Zasady przyjęć na studia znajdują się na stronie http://www.pw.edu.pl/Kandydaci/Studia-stacjonarne-II-stopnia2/Zasady-przyjec

Dodatkowe egzaminy językowe (B1, C1) w lutym 2015

Studium Języków Obcych PW organizuje w lutym 2015 dodatkowe egzaminy

• na poziomie B1 (angielski, niemiecki, francuski, rosyjski) - dla osób, które chciałyby uzyskać poświadczenie znajomości drugiego języka obcego
  • na poziomie C1 (język angielski) - dla osób, które potrzebują uzyskać poświadczenie znajomości języka angielskiego na wyższym poziomie niż obowiązkowy poziom B2

Informacje o terminach egzaminów i zapisach - na stronie www.sjo.pw.edu.pl

Erasmus - spotkanie

W dniu 27 stycznia 2015 (wtorek) o godzinie 18.00 w Sali Multimedialnej (pater) odbędzie spotkanie w sprawie programu Erasmus+ .
Można będzie uzyskać informacje dotyczące wyjazdów w roku akademickim 2015/16.
Przygotowując się do wyjazdu można zapoznać się wystawą plakatów znajdującą się na pierwszym piętrze przy wyjściu do windy i zajrzeć na strony internatowe uczelni.

Kolejne seminarium wydziałowe - 20.01.2015 (wtorek)

Uprzejmie informujemy , że SEMINARIUM WYDZIAŁOWE nie odbędzie się w przyszłym tygodniu , tj. 13.01.2015 (wtorek).
Kolejne odbędzie się 20.01.2015 (wtorek).
Biuro Dziekana WIP