Programy międzynarodowe - Spotkanie w sprawie rekrutacji na rok akademicki 2015/16

Informuję, że spotkanie odbędzie się w dniu 31 marca o godzinie 18.00 w Sali Multimedialnej (budynek wydziału SiMR parter).
Obecność wskazana, ze względu na potrzebę podjęcia istotnych decyzji.
Dr A. Selenta
Pełnomocnik Dziekana ds. Programów międzynarodowych.

Wybory Wydziałowego Rzecznika Zaufania i Społecznego Inspektora Pracy

W dniu 18.03.2015 roku (środa) w sali  2.5 o godzinie 12:00 odbędzie się spotkanie Pracowników  Wydziału SiMR w sprawie wyboru kandydatów  na Wydziałowego  Rzecznika Zaufania oraz  Społecznego Inspektora Pracy.

Siatkówka AZS PW - Czarni Radom

8 marca (niedziela) godz. 17:00, w Arenie Ursynów, ul. Pileckiego 122, AZS Politechnika Warszawska zagra pierwszy mecz w siatkówkę o miejsca 5-8 w play-off PlusLigi z ekipą Cerrad Czarni Radom.

Zobacz w www.sport.pl: Politechnika wciąż ma szansę na piąte miejsce w PlusLidze

Bilety zakupić można przez Internet oraz w Sklepie Kibica, który mieści się przy ul. Waryńskiego 12a. Cena biletów to: 25 zł (normalne) i 15 zł (ulgowe). Zapraszamy!

Zarząd AZS Politechnika Warszawska

UWAGA Studia niestacjonarne II i III rok

Studenci studiów niestacjonarnych, którzy mają zaliczone ćwiczenia/laboratoria z przedmiotów:

• Analiza II
  • Równania różniczkowe
  • Mechanika ogólna I
  • Elektrotechnika i elektronika I

Zapisują się w USOSie na zajęcia do grupy 99 (na ćwiczenia oraz na wykłady)
Zapisy w USOS dotyczą tylko przedmiotów niezaliczonych z 2 semetru.

Uwaga studenci I i II roku - studia stacjonarne

Została uruchomiona dodatkowa rejestracja na zajęcia w semestrze 2.

Od piątku 20.02.2015 godz. 15:00 do poniedziałku 23.02.2015 godz. 05:00.

Prezentacja pucharu Mens's World Championship Poland 2014

Już we wtorek, 24 lutego, w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, w godz. 10:00 - 18:00, będzie można obejrzeć Puchar za Mistrzostwo Świata w siatkówce.
Dodatkową atrakcją będzię wystawa zdjęć Mistrzów Świata, którzy reprezentowali AZS Politechnika Warszawska.
Przyjdź i zrób sobie pamiątkowe zdjęcie.

Zaproszenie na mecz siatkówki AZS PW - LOTOS Trefl Gdańsk

Fazę zasadniczą sezonu 2014/2015 PlusLigi AZS Politechnika Warszawska zakończy w hali Torwaru.
W sobotę 21 lutego podopieczni trenera Jakuba Bednaruka na Łazienkowskiej podejmą rewelację rozgrywek - zespół LOTOSU Trefla Gdańsk.

Biuro Karier PW - Warsztaty

Warsztat z zakresu Negocjacji - 21 lutego (PR PW)
Warsztat: Aktywne metody poszukiwania pracy oraz tworzenia efektywnych dokumentów aplikacyjnych - 22 lutego (PR PW)

XVIII edycja Konkursu na najlepszą pracę magisterską

W dniu 05.02.2015 roku odbyło się Seminarium Finałowe XVIII edycji Konkursu na najlepszą pracę magisterską obronioną na Wydziale SiMR w roku akademickim 2013/2014. Konkurs odbywał się pod patronatem Jego Magnificencji Rektora Politechniki Warszawskiej, prof. Jana Szmidta.

Zwycięzcami Konkursu i zdobywcami I nagrody (Profesorów Wydziału) okazali się: mgr inż. Mariusz Sołtysiak i mgr inż. Marek Tarwacki za pracę: „Projekt wiertarki półautomatycznej do wiercenia w wyrobach wykonanych metalurgią proszków spiekanych”

Europejska karta naukowca