Prezentacja pucharu Mens's World Championship Poland 2014

Już we wtorek, 24 lutego, w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, w godz. 10:00 - 18:00, będzie można obejrzeć Puchar za Mistrzostwo Świata w siatkówce.
Dodatkową atrakcją będzię wystawa zdjęć Mistrzów Świata, którzy reprezentowali AZS Politechnika Warszawska.
Przyjdź i zrób sobie pamiątkowe zdjęcie.

Zaproszenie na mecz siatkówki AZS PW - LOTOS Trefl Gdańsk

Fazę zasadniczą sezonu 2014/2015 PlusLigi AZS Politechnika Warszawska zakończy w hali Torwaru.
W sobotę 21 lutego podopieczni trenera Jakuba Bednaruka na Łazienkowskiej podejmą rewelację rozgrywek - zespół LOTOSU Trefla Gdańsk.

Biuro Karier PW - Warsztaty

Warsztat z zakresu Negocjacji - 21 lutego (PR PW)
Warsztat: Aktywne metody poszukiwania pracy oraz tworzenia efektywnych dokumentów aplikacyjnych - 22 lutego (PR PW)

XVIII edycja Konkursu na najlepszą pracę magisterską

W dniu 05.02.2015 roku odbyło się Seminarium Finałowe XVIII edycji Konkursu na najlepszą pracę magisterską obronioną na Wydziale SiMR w roku akademickim 2013/2014. Konkurs odbywał się pod patronatem Jego Magnificencji Rektora Politechniki Warszawskiej, prof. Jana Szmidta.

Zwycięzcami Konkursu i zdobywcami I nagrody (Profesorów Wydziału) okazali się: mgr inż. Mariusz Sołtysiak i mgr inż. Marek Tarwacki za pracę: „Projekt wiertarki półautomatycznej do wiercenia w wyrobach wykonanych metalurgią proszków spiekanych”

Europejska karta naukowca

Osoby pragnące wyjechać w ramach programu Erasmus Plus

Osoby pragnące wyjechać w ramach programu Erasmus Plus proszone są o zapisywanie się na listy znajdujące się w dziekanacie wydziału SiMR. Zapisywać można się w okresie od 2 do 20 lutego 2015 roku.
Po zamknięciu zapisów zostanie zorganizowane spotkanie mające na celu wyjaśnienie procesu dalszego postępowania.

Dr Andrzej Selenta
Pełnomocnik dziekana wydziału SiMR ds. programów międzynarodowych

Zmarł prof. zw. dr hab. inż. Ludwik Zbigniew Jaśkiewicz

Dnia 28 stycznia 2015 r. odszedł od nas w wieku 93 lat prof. zw. dr hab. inż. Ludwik Zbigniew Jaśkiewicz

Zapisy na zajęcia

UWAGA STUDENCI I i II roku studia stacjonarne i niestacjonarne ( I i II stopnia)

Oceny z Historii techniki

Oceny z Historii techniki będą wpisywane do indeksów w dn. 30.01.2015 (piątek) w godz. 16:00-17:00 w pok. 2.17c.

IPS „Konstrukcje Cienkościenne”

Studenci zainteresowani indywidualnym programem studiów „Konstrukcje Cienkościenne” proszeni są o zapisanie się w USOS-sie na specjalność WKPI (wstępnie).