Relacja z pokazu zastosowań druku 3D

W dniach 24-26 kwietnia w Pałacu Kultury i Nauki odbył się Pokaz zastosowań druku 3D. Głównym organizatorem wystawy było Stowarzyszenie „ProCAx” oraz Muzeum Techniki i Przemysłu NOT. Otwarcia wystawy dokonał prof. dr hab. inż. Stanisław Radkowski.

Zaproszenie dla miłośników motocykli

Klub Motocyklowy Politechniki Warszawskiej „SiMRiders®” zaprasza wszystkich chętnych na pierwsze w tym roku spotkanie, które odbędzie się 30.04.2015 (czwartek), w gmachu SiC w sali 0.3, o godzinie 16:15.

Biuro Karier - Warsztaty - Zarządzanie projektami

CZAS: 25-26 KWIETNIA (sobota - niedziela), godziny: 9:00 - 17:00

MIEJSCE: informacje o miejscu warsztatu prześlemy razem z potwierdzeniem zapisu.

KOSZTY: warsztat bezpłatny, brak cateringu.

ZAPISY: warsztat jest częścią "Pakietu dla studentów", w związku z tym należy:

• wypełnić formularz - raz na cały okres trwania projektu (patrz pakiet dla studentów), odesłać go nam na adres: formularze@bk.pw.edu.pl, następnie odwiedzić Biuro Karier w celu potwierdzenia swojej tożsamości (nie zapomnij o dowodzie osobistym i legitymacji studenckiej)
  • zgłoszenie (imię, nazwisko, numer indeksu oraz numer telefonu kontaktowego) należy przesłać na adres: warsztaty@bk.pw.edu.pl

więcej: http://www.bk.pw.edu.pl/warsztaty.php?id=4566

WUT Exchange Day 27.04.2015 (poniedziałek) - zaproszenie

Zapraszamy na spotkanie informacyjne WUT Exchange Day - 27 kwietnia 2015r. (poniedziałek), godz. 16:15, sala 208, Gmach Główny PW, dotyczące oferty programów wymiany międzynarodowej, dostępnych dla studentów Politechniki Warszawskiej.

Dodatkowe egzaminy z języka

Studium języków obcych PW organizuje w maju 2015 dodatkowe egzaminy językowe

• na poziomie B1 (angielski, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski) - dla osób, które chciałyby uzyskać poświadczenie znajomości drugiego języka obcego
  • na poziomie C1 (język angielski ogólny) - dla osób, które potrzebują uzyskać poświadczenie znajomości języka angielskiego na wyższym poziomie niż obowiązkowy poziom B2 egzamin
  • Mondiale z technicznego języka angielskiego i niemieckiego - dla osób, które chcą zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.
  • egzamin C1 Academic (język angielski akademicki) - egzamin obowiązkowy dla studentów I stopnia studiów anglojęzycznych. Na ten egzamin zapraszamy także studentów II stopnia studiów anglojęzycznych, którzy mają obowiązek uzupełnienia różnic programowych.

Prezypominamy, że w Ośrodku Języka Angielskiego SJO PW można też zdawać międzynarodowe certyfikowane egzaminy PTE i IELTS. Oba te egzaminy, zdane na odpowiednim poziomie, zwalniają z uczelnianego egzaminu B2.
Informacje o terminach egzaminów i zapisach - na stronie www.sjo.pw.edu.pl
 ZAPRASZAMY!

Cykl wykładów prof. Albiny Tropiny

Wydział SiMR oraz Centrum Współpracy Międzynarodowej zapraszają na cykl wykładów
Wykładowca: Profesor Albina Tropina
Kharkov National Automobile and Highway University

„Combustion theory: fundamentals and plasma assisted combustion”

Wykłady prowadzone są w jęz. angielskim.
Miejsce: Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Ważna informacja dotycząca opieki medycznej dla studentów

Zasady potwierdzania ubezpieczenia zdrowotnego studenta: zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez NFZ ulotką na temat weryfikacji uprawnień do korzystania z usług medycznych w ramach ubezpieczenia zdrowotnego.

Relacja z otwarcia sezonu sekcji KARDAN

Miniony weekend na Politechnice Warszawskiej zdominowany został przez motocyklistów za sprawą KMDM KARDAN. Już od godziny 10:00 parking za wydziałem Samochodów i Maszyn Roboczych przy ulicy Narbutta wypełniał się fanami jednośladów.

Dzień otwarty - "Dziewczyny na Politechniki"

Wejdź do gry

Przyjdź 23 kwietnia na Dzień Otwarty dla Dziewczyn.
Przejdź przez 3 poziomy wtajemniczenia.
Zdobądź 3 odznaki.
Wymień swoje odznaki na gustowny podręczny niezbędnik przyszłej inżynierki.

Informacja jest na stronie Uczelni pod linkiem:

Lista studentów na wyjazdy - ERASMUS+ 2015/16

Lista studentów wydziału SiMR zakwalifikowanych na wyjazdy w programie ERASMUS+ w roku akademickim 2015/16