Dodatkowe zapisy na studia niestacjonarne na Wydział SiMR

Rejestracja kandydatów na rok akademicki 2015/16 na studia niestacjonarne prowadzone na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych została przedłużona do dnia 17 września 2015.

Dodatkowe zapisy prowadzone są na studia I i II stopnia na kierunki:

• Mechanika i Budowa Maszyn
  • Mechatronika

Rejestracji można dokonać na stronie internetowej PW www.zapisy.pw.edu.pl

Zapisy na zajęcia przez USOSweb

W roku akademickim 2015/2016 studenci I i II roku studiów, I i II stopnia, studia stacjonarne i niestacjonarne, zapisują się na zajęcia poprzez USOSweb.
Terminy zapisów będą dostępne po 07.09.2015 r.

110. rocznica urodzin prof. Mieczysława G. Bekkera

W 2015 roku roku przypada 110. rocznica urodzin jednego z najwybitniejszych absolwentów Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej prof. Mieczysława Grzegorza Bekkera, znakomitego naukowca w dziedzinie nauki zwanej Terramechniką, wyjątkowego inżyniera i współtwórcę pojazdu LRV (Lunar Rover Vehicle), który w programie Apollo wylądował na Księżycu.

więcej w portalu PW

Praca sekretariatu dziekana w okresie wakacyjnym

Decyzją Pana Dziekana w okresie wakacyjnym, tj. od dnia 1 lipca do dnia 31 sierpnia 2015 r., sekretariat dziekana będzie przyjmował interesantów wyłącznie w godzinach 9:00 – 13:00.
Pan Dziekan prosi o ścisłe przestrzeganie godzin dostępności sekretariatu w trosce o możliwość wykonywania jego bieżących zadań, pomimo zmniejszonej w okresie wakacyjnym obsady kadrowej.

Zmiana numerów kont bankowych na indywidualnie przypisane studentom

Informujemy, iż począwszy od dnia 01.07.2015 r. wpłat z tytułu opłat za studia (czesne, warunki, indeks, legitymacja, dyplom) należy dokonywać na indywidualnie przypisany numer konta bankowego.

Egzamin z PAiTM

Egzamin z Podstaw Automatyki i Teorii Maszyn u prof. Z Starczewskiego odbędzie się w środę, 8 lipca 2015 r., o godz. 9.00 w sali 2.5.

Zaproszenie Biura Karier

Zapraszamy 23 czerwca (wtorek) godz. 15:00 na  spotkanie podsumowujące projekt Rzecznicy Talentów ed. II , na którym przedstawimy projekt „w liczbach” oraz informacje o zawodzie rzecznika patentowego.
Więcej informacji na stronie BK PW i Fundacji JWP:

Erasmus - terminy egzaminu językowego

Drodzy studenci,
SJO podało nam terminy egzaminu językowego kwalifikującego na wyjazd w ramach programu Erasmus.

Erasmus+ 2015/16 - Ostateczny termin składania dokumentów

Centrum Współpracy Międzynarodowej poinformowało nas o terminie składania dokumentów aplikacyjnych na semestr zimowy i semestr letni to 30.06.2015.
Dokumentem aplikacyjnym jest jakikolwiek dokument wystawiany przez uczelnię zagraniczną, potwierdzający fakt przyjęcia studenta.

Po 30 czerwca nie będziemy przyjmować dokumentów aplikacyjnych.
Dokumenty można uzupełniać po tym terminie, jednak nie później niż na miesiąc przed wyjazdem.
Dr Andrzej Selenta
Erasmus+ SiMR

Przejazd motocykli w Dniu Wydziału

P4113504 (x-ms-wmv, 26,50 MB)