Dzień Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych (12 maja)

W dniu 12 maja odbyły się obchody Dnia Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych. Społeczność akademicka wydziału oraz zaproszeni goście wzięli udział w uroczystym posiedzeniu Rady Wydziału, jubileuszu prof. Antoniego Szumanowskiego i posiedzeniu Rady Patronackiej.

Prezentowano nowe modele samochodów, koła naukowe przedstawiły również swoje pojazdy.

Druga część Dnia Wydziału miała charakter piknikowy. Rozpoczęła się meczem piłki siatkowej Kadra - Studenci. Przewidziano też inne, liczne atrakcje.

Biuro Karier zaprasza

• 13.05.2015r. (środa) godz. 12:15
    Spotkanie z pracodawcą: European Security Trading "Oprogramowanie dedykowane systemom zabezpieczeń technicznych", więcej
  • 14.05.2015r. (czwartek), godz. 15:00
    Bezpłatne seminarium pt.: "Ochrona własności intelektualnej w Internecie", więcej
  • 20.05.2015r. (środa) godz. 12:15
    Spotkanie z pracodawcą: UL International Polska "Bezpieczne Projektowanie Urządzeń - Podstawy", więcej

Godziny dziekańskie 12.V, 14.V

• 12 maja 2015 (wtorek) - Dzień Wydziału SiMR,
    godziny dziekańskie od 14:00 do końca dnia dla odbywających się w tym czasie wykładów na studiach stacjonarnych.
  • 14 maja 2015 (czwartek) - Piknik Południa,

Biuro Karier PW zaprasza

Warsztaty - Zarządzanie projektami – 9-10 maja (PR PW)

Podstawowym celem szkolenia jest rozwijanie kluczowych umiejętności niezbędnych do sprawnego prowadzenia projektów we wszystkich jego etapach ze szczególnym uwzględnieniem najlepszych praktyk zarządzania projektami.
więcej na stronie Biura Karier

Warsztaty - Efektywna i efektowna autoprezentacja - 10 maja (PRPW)

Na szkoleniu nauczysz się tego co jest Ci potrzebne, aby swobodnie prowadzić wystąpienia publiczne, korzystając ze swoich naturalnych zasobów we wsparciu żelaznych złotych zasad prezentacji. Po szkoleniu będziesz wiedział jak przygotować się i poprowadzić prezentację tak, żebyś był z niej zadowolony a słuchacze pod wrażeniem Twojego wystąpienia.
więcej na stronie Biura Karier

Konferencja prasowa poświęcona konkursowi Shell Eco-marathon

W dniu 23 kwietnia odbyła się konferencja prasowa poświęcona konkursowi Shell Eco-marathon, zorganizowana przez Shell Polska.

Relacja z pokazu zastosowań druku 3D

W dniach 24-26 kwietnia w Pałacu Kultury i Nauki odbył się Pokaz zastosowań druku 3D. Głównym organizatorem wystawy było Stowarzyszenie „ProCAx” oraz Muzeum Techniki i Przemysłu NOT. Otwarcia wystawy dokonał prof. dr hab. inż. Stanisław Radkowski.

Zaproszenie dla miłośników motocykli

Klub Motocyklowy Politechniki Warszawskiej „SiMRiders®” zaprasza wszystkich chętnych na pierwsze w tym roku spotkanie, które odbędzie się 30.04.2015 (czwartek), w gmachu SiC w sali 0.3, o godzinie 16:15.

Biuro Karier - Warsztaty - Zarządzanie projektami

CZAS: 25-26 KWIETNIA (sobota - niedziela), godziny: 9:00 - 17:00

MIEJSCE: informacje o miejscu warsztatu prześlemy razem z potwierdzeniem zapisu.

KOSZTY: warsztat bezpłatny, brak cateringu.

ZAPISY: warsztat jest częścią "Pakietu dla studentów", w związku z tym należy:

• wypełnić formularz - raz na cały okres trwania projektu (patrz pakiet dla studentów), odesłać go nam na adres: formularze@bk.pw.edu.pl, następnie odwiedzić Biuro Karier w celu potwierdzenia swojej tożsamości (nie zapomnij o dowodzie osobistym i legitymacji studenckiej)
  • zgłoszenie (imię, nazwisko, numer indeksu oraz numer telefonu kontaktowego) należy przesłać na adres: warsztaty@bk.pw.edu.pl

więcej: http://www.bk.pw.edu.pl/warsztaty.php?id=4566

WUT Exchange Day 27.04.2015 (poniedziałek) - zaproszenie

Zapraszamy na spotkanie informacyjne WUT Exchange Day - 27 kwietnia 2015r. (poniedziałek), godz. 16:15, sala 208, Gmach Główny PW, dotyczące oferty programów wymiany międzynarodowej, dostępnych dla studentów Politechniki Warszawskiej.

Dodatkowe egzaminy z języka

Studium języków obcych PW organizuje w maju 2015 dodatkowe egzaminy językowe

• na poziomie B1 (angielski, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski) - dla osób, które chciałyby uzyskać poświadczenie znajomości drugiego języka obcego
  • na poziomie C1 (język angielski ogólny) - dla osób, które potrzebują uzyskać poświadczenie znajomości języka angielskiego na wyższym poziomie niż obowiązkowy poziom B2 egzamin
  • Mondiale z technicznego języka angielskiego i niemieckiego - dla osób, które chcą zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.
  • egzamin C1 Academic (język angielski akademicki) - egzamin obowiązkowy dla studentów I stopnia studiów anglojęzycznych. Na ten egzamin zapraszamy także studentów II stopnia studiów anglojęzycznych, którzy mają obowiązek uzupełnienia różnic programowych.

Prezypominamy, że w Ośrodku Języka Angielskiego SJO PW można też zdawać międzynarodowe certyfikowane egzaminy PTE i IELTS. Oba te egzaminy, zdane na odpowiednim poziomie, zwalniają z uczelnianego egzaminu B2.
Informacje o terminach egzaminów i zapisach - na stronie www.sjo.pw.edu.pl
 ZAPRASZAMY!