Konkurs na najciekawszą pracę dyplomową „Innowacje w drogownictwie”

Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad ogłasza I edycję konkursu „Innowacje w drogownictwie”, adresowanego do studentów bądź absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia, stacjonarnych lub niestacjonarnych w latach akademickich 2017/2018 – 2020/2021.

Zmarł dr inż. Przemysław Majewski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 11 maja 2021 roku odszedł od nas dr inż. Przemysław Majewski, wieloletni pracownik Zespołu Dydaktyczno-Wychowawczego Napędów Elektrycznych i Sterowania w Instytucie Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej.

Letni kurs internetowy na temat druku 3D i projektowania

Organizacja studencka BEST Bratysława przygotowała letni, 5-dniowy kurs internetowy (4-8 VII 2021 r.), podczas którego można zdobyć wiedzę na temat druku 3D i projektowania konstrukcji wytwarzanych technologią przyrostową.

Odszedł ostatni z trójki twórców Katedry Technologii na Wydziale SiMR

Odszedł mgr inż. Zdzisław Bogacz, ostatni z wybitnej trójki „muszkieterów” profesora Tadeusza Kosiewicza, twórcy Katedry Technologii na wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej.

Dzień Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych

W dniu 12 maja przypada Dzień Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych.

Akcja kwaterunkowa do DS na rok akademicki 2021/2022

Do 15 maja przyjmowane są wnioski o przydzielenie miejsce w Domu Studenckim w przyszłym roku akademickim.

Webinar „One way ticket” o podróży maszyn w projekcie relokacji fabryki Danfoss

Biuro Karier PW oraz firma Danfoss zapraszają na webinar „One way ticket”, czyli o podróży maszyn w projekcie relokacji fabryki Danfoss. Wirtualne spotkanie prowadzone będzie z nowopowstałej hali produkcyjnej w Grodzisku Mazowieckim.

W środę 12 maja 2021 r. zajęcia według planu piątkowego

W dniu 12 V 2021 r. (środa) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.

Stypendium im. Mieczysława Króla

Uprzejmie informujemy, że ruszył nabór wniosków o stypendium im. inż. Mieczysława Króla na rok akademicki 2021/2022. Wnioski o przyznanie stypendium można składać do 1 czerwca br.

Portal edukacyjny Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości otwiera portal edukacyjny o nazwie Akademia PARP, którego celem jest dostarczanie wiedzy z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej.