Legia Akademicka zaprasza studentki i studentów

Legia Akademicka to program skierowany do wszystkich studentek i studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego oraz drugiego stopnia. To miejsce dla osób chcących ukształtować swój charakter i wyrobić pewność siebie, szczególnie w sytuacjach kryzysowych.

Instrukcja wypełniania ankiety oceny zajęć dydaktycznych na stronie USOSWeb

W zakładce Studia » Zdalne techniki prowadzenia zajęć umieszczona została instrukcja wypełniania ankiety oceny zajęć dydaktycznych na stronie USOSWeb.

Terminy złożenia pracy dyplomowej

Na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych obowiązują następujące terminy złożenia zaakceptowanej przez promotora pracy dyplomowej:

• praca dyplomowa na studiach I stopnia 30.01.2021 r. (sobota),
  • praca dyplomowa na studiach II stopnia 12.02.2021 r. (piątek).

Przerwa świąteczno-noworoczna w zajęciach dydaktycznych

W dniach 24 XII 2020 – 6 I 2020 przewidziana jest przerwa świąteczno-noworoczna w zajęciach dla studentów.

Życzenia świąteczne i noworoczne

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

oraz szczęśliwego Nowego Roku

życzy

w imieniu wspólnoty wydziału

Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechniki Warszawskiej

Dziekan Wydziału
dr hab. inż. Piotr Przybyłowicz, prof. uczelni

XXIV konkurs na najlepszą pracę magisterską obronioną na wydziale SiMR

Z przyjemnością informujemy o organizacji konkursu na najlepszą pracę magisterską obronioną na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych. Jest to już XXIV edycja, dotyczy najwyżej ocenionych prac obronionych w roku akademickim 2019/2020. Organizatorem Konkursu jest Dziekan Wydziału, dr hab. inż. Piotr Przybyłowicz, prof. uczelni.

Zmarł dr inż. Ryszard Kuryjański

12 grudnia 2020 r. odszedł od nas dr inż. Ryszard Kuryjański, wspaniały Kolega, człowiek niezwykle ciepły, życzliwy i szczery, starający się każdemu przyjść z pomocą. Człowiek o wszechstronnych zainteresowaniach, ogromnej wiedzy i niezwykłej kulturze. Wymagający i konsekwentny, jednocześnie bardzo lubiany oraz ceniony przez studentów dydaktyk.

Biuro Karier PW zaprasza na warsztaty na temat zdalnych form procesu rekrutacyjnego

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej wraz firmą Danone organizują wirtualne warsztaty poświęcone zdalnym formom prowadzenia procesu rekrutacyjnego, które zostaną przeprowadzone 16 grudnia 2020 (środa), w godz. 12:15-16:00.

Akcja „Szlachetna Paczka” na Politechnice Warszawskiej

Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia Samorząd Studentów PW organizuje akcję „Szlachetna Paczka”, której celem jest wsparcie rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. W ubiegłych latach akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem pracowników naszego Wydziału. Również w tym roku zachęcamy Państwa do zaangażowania się w pomoc.

Biuro Karier PW zaprasza na wirtualne warsztaty na temat rozmowy kwalifikacyjnej

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza studentów naszej uczelni na wirtualne warsztaty szkoleniowe poświęcone rozmowie kwalifikacyjnej, które zostaną przeprowadzone 2 grudnia 2020 (środa), w godz. 16:30-18:00.