Wystawa prac studentów Wydziału Wzornictwa ASP w ramach Dnia Wydziału SiMR

Dnia 12 maja 2017 r o godz. 9:50 na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PW odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy prac studentów Wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Dzień Wydziału SiMR 12 V 2017 r.

Dziekan oraz Rada Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej zapraszają na obchody Dnia Wydziału w dniu 12 maja 2017 r. na terenie obiektów przy ul. Narbutta 84 w Warszawie.

Spotkanie z cyklu „Ekosystem Innowacyjności Politechniki Warszawskiej”

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW zaprasza w dniu 11 maja 2017 r. w godz. 15:30-18:30 na kolejne seminarium z cyklu Ekosystem Innowacyjności Politechniki Warszawskiej. Tym razem jest ono zatytułowane „Technologie informatyczne w usługach prawnych – szanse i ryzyka”.

Wykład otwarty pt. "Geneva MotorShow 2017"

Targi w Genewie po raz kolejny zaskoczyły nas nowościami i nowinkami technicznymi w świecie motoryzacji. Zapraszamy wszystkich na wykład otwarty, który odbędzie się 9 maja o godzinie 12:15 w sali 1.10.

Spotkania przedstawicieli PKA ze studentami 8 i 9 V

Spotkanie przedstawicieli Polskiej Komisji Akredytacyjnej ze studentami kierunku „mechanika i budowa maszyn” odbędzie się w dniu 08.05.2017 r. w sali multimedialnej o godzinie 13:00.

Spotkanie przedstawicieli Polskiej Komisji Akredytacyjnej ze studentami kierunku „mechatronika” odbędzie się w dniu 09.05.2017 r. w sali multimedialnej o godzinie 13:00.

Spotkania przedstawicieli PKA z nauczycielami akademickimi 8 i 9 V

Spotkanie przedstawicieli Polskiej Komisji Akredytacyjnej z nauczycielami akademickimi prowadzącymi zajęcia na kierunku „mechanika i budowa maszyn” odbędzie się w dniu 08.05.2017 r. w sali multimedialnej o godzinie 15:00.

Spotkanie przedstawicieli Polskiej Komisji Akredytacyjnej z nauczycielami akademickimi prowadzącymi zajęcia na kierunku „mechatronika” odbędzie się w dniu 09.05.2017 r. w sali multimedialnej o godzinie 15:00.

Test diagnostyczny z języka obcego 7-14 V 2017 r.

Uwaga studenci II semestru studiów stacjonarnych wydziału SiMR:

Studium języków obcych informuje o obowiązkowym teście diagnostycznym z wybranego języka obcego (angielski, francuski, niemiecki lub rosyjski), który należy wykonać w dniach 7-14 maja 2017 r.

Konkurs na projekt i wykonanie mobilnego asystenta – przypomnienie

Jeszcze do 30 kwietnia trwa przyjmowanie zgłoszeń w ramach ogłoszonego przez dziekana naszego wydziału konkursu na projekt i wykonanie mobilnego asystenta osoby o ograniczonych możliwościach ruchowych.

Finał II edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej

W dniu 6 kwietnia 2017 r. w siedzibie Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych PW odbył się Finał II edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej w zakresie Pojazdów i Maszyn. W Finale Konkursu udział wzięło 46 uczniów szkół ponadgimnazjalnych zakwalifikowanych na podstawie etapu półfinałowego.

Zaproszenie na spotkanie Wielkanocne

Wydziałowa Rada Samorządu serdecznie zaprasza wszystkich studentów i pracowników Wydziału SiMR na okolicznościowe spotkanie Wielkanocne, które odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 11:15 w sali 1.10. W związku ze spotkaniem ustanowione zostały godziny dziekańskie na wykłady w godzinach 11:00-12:00.