Czasowe zawieszenie procesu wyborczego w Politechnice Warszawskiej

W związku z koniecznością dostosowania działania Uczelni do bieżących wymogów wynikających z zagrożenia epidemicznego, Uczelniana Komisja Wyborcza podjęła decyzję o czasowym zawieszeniu realizacji procesu wyborczego w Politechnice Warszawskiej na kadencję 2020-2024.

Rekrutacja na wymianę studencką w ramach Erasmus Plus na rok 2020/2021

Od 16 do 31 marca 2020 r. w systemie USOS realizowana będzie rekrutacja na wymianę studencką w ramach Erasmus Plus na rok akademicki 2020/2021.

Specjalny tryb pracy jednostek wydziału SiMR oraz ważne informacje dla studentów

[Aktualizacja 26.05.2020]
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o trybie pracy jednostek wydziału SiMR w okresie obowiązywania zarządzeń w sprawie podjęcia działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa (COVID-19) i ograniczenia świadczenia obowiązku pracy na terenie uczelni w okresie do 29 maja br., informacjami praktycznymi dotyczącymi studiowania (w tym o ZDALNEJ REALIZACJI ZAJĘĆ oraz NOWYCH TERMINACH ZJAZDÓW na studiach niestacjonarnych), spraw studenckich, dostępu do gmachu Samochodów i Ciągników oraz listem Rektora do społeczności Politechniki Warszawskiej.

Odwołane obrony prac dyplomowych

Obrony prac dyplomowych zaplanowane na 16 i 17 marca 2020 roku zostają odwołane.

Zgłaszanie kandydatur na funkcje kierownicze w Instytucie PiMR

W dniach 12-13 marca oraz 16-17 marca 2020 r. w godz. 9.00 – 12.00 oraz 13.00 – 15.00 w Sekretariacie Dziekana odbędzie się zbieranie (anonimowe, do urny) zgłoszeń kandydatur na funkcje kierownicze w Instytucie Pojazdów i Maszyn Roboczych, równoznaczne z oddaniem głosu na zgłoszoną osobę.

Odwołane spotkanie Klubu Absolwenta

Decyzją zarządu Klubu i za sugestią władz Wydziału, najbliższe klubowe spotkanie, planowane na 19 marca 2020 r., zostaje odwołane z przyczyn epidemiologicznych.

Inżynierskie Targi Pracy

W dniach 17-18 marca w dużej auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej będzie miała miejsce 27. edycja Inżynierskich Targów Pracy, będących okazją między innymi do spotkania z przedstawicielami firm poszukujących pracowników wśród studentów uczelni technicznych, a także zapoznania się z ofertami praktyk i staży.

Biuro Karier PW zaprasza na warsztaty „Biznes plan”

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na prowadzone w ramach Projektora Kariery warsztaty „Biznes plan”, które odbędą się 12 marca 2020 (czwartek) w godz. 10:45 - 14:15 w sali 4.02 budynku Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW przy ul. Rektorskiej 4.

Komunikaty Rektora PW w związku z zagrożeniem epidemicznym

[Aktualizacja 26.05.2020]
Ważne informacje dla studentów, doktorantów i pracowników Politechniki Warszawskiej w związku z zagrożeniem koronawirusem SARS-CoV-2, rozszerzone między innymi o zarządzenia o wydłużeniu okresu zawieszeniu zajęć dydaktycznych.

Dzień Otwarty w Schneider Electric

Biuro Karier PW zaprasza w dniu 28 Lutego 2020 r. (piątek) w godz. 11:00-14:35 na Dzień Otwarty w Schneider Electric. Punktem spotkania dla studentów PW będzie recepcja główna biura Schneider Electric przy ul. Konstruktorskiej 12, wejście B, 1 piętro.