Obowiązkowe szkolenie BHP dla studentów I roku

Obowiązkowe szkolenie BHP dla studentów I roku odbędzie się w następujących terminach (są to jedyne terminy w tym roku akademickim):

• Studia stacjonarne: 5.10.2018 (piątek), w godz. 16.15 – 19.00, sala 2.5
  • Studia niestacjonarne I i II stopnia: 12.10.2018 (piątek), w godz. 17.15 – 20.00, sala 2.5

Uroczystość inauguracji roku akademickiego

Dziekan i Rada Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych uprzejmie zapraszają wszystkich pracowników i studentów na uroczystość inauguracji roku akademickiego 2018/2019 w dniu 1 października 2018 roku o godz. 14:00 w Audytorium im. prof. M. Bekkera (sala 2.5) w Gmachu Wydziału SiMR, ul. Narbutta 84.

Lektoraty dla studiów stacjonarnych w semestrze zimowym 2018/2019

Zajęcia z języka angielskiego dla semestrów III i V studiów stacjonarnych będą odbywać się we wtorki i w czwartki. Rozpoczęcie zajęć: 2 X 2018 r.

Dodatkowe zapisy na bezpłatne kursy do egzaminów z języka angielskiego

Studium Języków Obcych PW zaprasza studentów do udziału w bezpłatnych kursach przygotowujących do uzyskania renomowanego certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego: CAE lub IELTS ACADEMIC. Zapisy na kurs trwający od 16 października 2018 r. do 23 stycznia 2019 roku zostały przedłużone do 3 października.

Tegoroczne wyniki monitoringu karier zawodowych absolwentów

Już po raz siódmy Biuro Karier PW przeprowadziło cykliczne badania dotyczące sytuacji zawodowej absolwentów naszej uczelni. Zapraszamy do zapoznania się z ich wynikami.

74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

Politechnika Warszawska zaprasza na uroczystości związane z obchodami 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, które zainauguruje w dniu 31 lipca o godzinie 16:30 spotkanie pod pomnikiem batalionu „Golski”, mieszczącym się niedaleko Gmachu Głównego.

Stypendium ministra dla studentów za wybitne osiągnięcia

Studenci mający na swoim koncie szczególne osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe mogą ubiegać się o specjalne stypendium, przyznawane cyklicznie przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Obozy integracyjne dla nowo przyjętych studentów

Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej zaprasza wszystkich zakwalifikowanych na pierwszy rok studiów na wyjazdy integracyjne. W tym roku będą do wyboru dwie możliwości: Złote Piaski w Bułgarii (w terminie 24 VIII - 2 IX) lub Jarosławiec na naszym wybrzeżu (w terminie 23-29 VIII).

Rozpoczęła się akcja kwaterunkowa dla osób przyjętych na I rok studiów

Od 11 do 31 lipca trwa akcja kwaterunkowa dla studentów przyjętych na I rok studiów. Na ten cel Politechnika Warszawska przeznaczyła 20% swoich zasobów w Domach Studenckich, co daje w sumie ponad 1200 miejsc.

Lato w mieście z Biurem Karier

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej przygotowało dla wszystkich pozostających latem w Warszawie studentów naszej uczelni propozycje sprzyjające rozwojowi zawodowemu oraz osobistemu.