Aktualności

Stypendium im. Mieczysława Króla

Uprzejmie informujemy, że ruszył nabór wniosków o stypendium im. inż. Mieczysława Króla na rok akademicki 2021/2022. Wnioski o przyznanie stypendium można składać do 1 czerwca br.

Portal edukacyjny Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości otwiera portal edukacyjny o nazwie Akademia PARP, którego celem jest dostarczanie wiedzy z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Przyznane stypendia rektorskie

Prezentujemy listę studentów, którym zostało przyznane stypendium Rektora Politechniki Warszawskiej za wyniki w nauce lub osiągnięcia naukowe, sportowe bądź artystyczne. Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy!

VI edycja programu stażowego „Energia dla Przyszłości”

Interesujesz się sektorem energetycznym? Chcesz zdobyć unikalną wiedzę i doświadczenie, dowiedzieć się jak wygląda praca w Ministerstwie Klimatu i Środowiska oraz dużych firmach energetycznych, a także zyskać perspektywę interesującej pracy w tym sektorze?

Ogólnopolska akcja rekrutacyjna „Dziewczyny na Politechniki 2021”

W ramach ogólnopolskiej akcji „Dziewczyny na Politechniki”, organizowanej przez Fundację Edukacyjną Perspektywy, zapraszamy wszystkie maturzystki i wszystkich maturzystów, a także nauczycieli i edukatorów, na wirtualne spotkania, panele i warsztaty tematyczne. Tegoroczne hasło przewodnie: Kierunki Przyszłości 2021.

Biuro Karier PW zaprasza na zdalne seminaria/warsztaty szkoleniowe

Biuro Karier PW zaprasza studentów i absolwentów do udziału w następujących wydarzeniach:

 

Drzwi Otwarte Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych

W sobotę 17 kwietnia odbędą się wirtualne Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej oraz Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych.

Wydarzenie będzie podzielone na dwie części:

  • 10:00-12:00 – część ogólnouczelniana,
  • 12:00-15:00 – część wydziałowa.

Lista rankingowa kandydatów do stypendium rektorskiego

Prezentujemy zaktualizowaną listę rankingową kandydatów do stypendium Rektora Politechniki Warszawskiej, przyznawanego za wyniki w nauce, osiągnięcia naukowe, wysokie wyniki sportowe lub osiągnięcia artystyczne.

Życzenia wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Dziekan i Rada Wydziału składa wszystkim Studentom, Doktorantom, Pracownikom i Przyjaciołom naszej Jednostki najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności, spotkań w rodzinnej atmosferze oraz nadziei, że nasza codzienność wkrótce wróci do normy i pozwoli nam realizować wszystkie zamierzenia.

Konkursy dla studentów

Zapraszamy wszystkich naszych studentów do udziału w przedstawionych poniżej konkursach. Prosimy zwrócić uwagę na bliskie terminy zgłoszeń!