Nabór na wyjazdy w ramach programu ATHENS

25 września 2021 roku rozpocznie się nabór na wyjazdy w ramach programu ATHENS, realizowane w terminie 13-20 listopada 2021 r.

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z miastem Ełk

Prezydent miasta Ełku zaprasza dyplomantów oraz absolwentów uczelni do udziału w konkursie na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z miastem Ełk.

Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

Jak co roku studenci z warszawskich uczelni mogą się ubiegać o stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami 17. edycji programu.

Zapraszamy na Kongres Nowej Mobilności oraz Manufakturę Elektromobilności

Zapraszamy do wzięcia udziału w Kongresie Nowej Mobilności 2021 oraz towarzyszącej temu wydarzeniu Manufakturze Elektromobilności, organizowanych w dniach 6-8 października na terenie Centrum Nauki i Techniki EC1, czyli największego centrum konferencyjnego w Łodzi.

Funkcjonowanie PW w semestrze zimowym 2021/2022

Zgodnie z komunikatem Rektora nr 2/2021, w semestrze zimowym 2021/20122 kształcenie we wszystkich formach będzie prowadzone w trybie stacjonarnym mieszanym: wykłady i seminaria dla dużych grup będą prowadzone zdalnie, natomiast pozostałe zajęcia będą prowadzone stacjonarnie, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

Dodatkowa rekrutacja na kierunkek IPEiH na studiach stacjonarnych I stopnia

<Aktualizacja>

Do 14 września 2021 r. trwa dodatkowy nabór na kierunek Inżynieria Pojazdów Elektrycznych i Hybrydowych, prowadzony na naszym wydziale w ramach studiów stacjonarnych I stopnia.

Przedłużona rekrutacja na studia niestacjonarne

Do 17 września 2021 r. została przedłużona rekrutacja na studia niestacjonarne I i II stopnia na Wydziale SiMR na rok akademicki 2021/2022.

Stypendia Fundacji SILNIA!

Fundacja SILNIA! zaprasza do skorzystania ze swojej oferty stypendialnej.

Zapraszamy do udziału w badaniu karier zawodowych absolwentów

Czy zechcą Państwo opowiedzieć młodszym koleżankom i kolegom o swym doświadczeniu?

Czy pomogą nam Państwo dowiedzieć się jak absolwenci PW odnajdują się na rynku pracy?

Czy chcą Państwo inspirować Politechnikę Warszawską do rozwoju, by logo PW na dyplomie było symbolem jakości i prestiżu?

Zespół Proton Dynamic na podium zawodów Formula Student Czech Republic

Koło Naukowe Proton Dynamic działające przy Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PW wraz z bolidem „PD1.5” zajęło trzecie miejsce w zawodach Formula Student Czech Republic, rozegranych w dniach 27 lipca-1 sierpnia 2021 r.