Zaproszenie pracowników na spotkanie ws. wyboru Społecznego Inspektora Pracy

NSZZ „Solidarność” i ZNP zapraszają pracowników wydziału SiMR na zebranie poświęcone wyborom Społecznego Inspektora Pracy.

Koncert z cyklu „Wielka Muzyka w Małej Auli” w ramach Dni Kultury PW

W sobotę, 23 marca 2019 r., zapraszamy na CIX koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli. W programie Pasja według św. Mateusza Jana Sebastiana Bacha w wykonaniu Chóru Akademickiego Politechniki Warszawskiej pod dyrekcją Dariusza Zimnickiego oraz Kammerchor Musica Viva z Hamburga.

Inżynierskie Targi Pracy

W dniach 12-13 marca w dużej auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej odbędą się Inżynierskie Targi Pracy, będące okazją do spotkania się z przedstawicielami firm poszukujących pracowników wśród studentów uczelni technicznych, a także zapoznania się z ofertami praktyk i staży.

Turniej robotów mobilnych ROBOMATICON

W sobotę 9 marca 2019 r. w godzinach 8:00 – 19:00 w auli Gmachu Głównego miłośnicy robotów mobilnych spotkają się podczas IX edycji turnieju Robomaticon. W programie liczne konkurencje szybkościowe, siłowe, zręcznościowe i techniczne, w których twórcy robotów będą weryfikować swoje rozwiązania.

Finał konkursu na najlepszą pracę magisterską obronioną na wydziale SiMR

W dniu 24 stycznia 2019 r. na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej odbył się finałowy etap XXII edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską obronioną w minionym roku akademickim. Tradycyjnie konkurs objął swoim patronatem JM Rektor Politechniki Warszawskiej. Tegorocznym laureatem został mgr inż. Kamil Biegański.

Głosowanie na projekty zakwalifikowane do budżetu partycypacyjnego PW

Budżet partycypacyjny Politechniki Warszawskiej wchodzi w decydującą fazę – głosowania na zakwalifikowane projekty. Zapraszamy do zapoznania się z ich listą. Kwota przeznaczona na realizację zwycięskich propozycji to 100 tysięcy złotych.

Spotkanie dotyczące programu „Legia Akademicka”

W dniu 27 lutego 2019 r. (środa) zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych programem „Legia Akademicka” na spotkanie informacyjne z przedstawicielem Ministerstwa Obrony Narodowej. Spotkanie zaplanowane jest na godziny 13:00-15:00 w sali 4.05 w gmachu Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii (CZIiTT) przy ulicy Rektorskiej 4.

Sondaż studencki na temat akademików

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii (CZIiTT) Politechniki Warszawskiej zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w kolejnej edycji sondażu #powiedzPW, która tym razem ma na celu zebranie waszych opinii i doświadczeń dotyczących domów studenckich.

Zapisy do IV edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej PiM

Rozpoczęły się zgłoszenia do IV edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej w zakresie Pojazdów i Maszyn. Regulaminowy okres zgłoszeń do Konkursu to 28 I - 28 II 2019 r. Eliminacje (etap szkolny) zostaną przeprowadzone w dniu 20 marca 2019 r.

Szkoły, których uczniowie chcieliby wziąć udział w konkursie, powinny dokonać zgłoszenia z podaniem dokładnej liczby swoich uczestników oraz zadeklarować przeprowadzenie dla nich etapu szkolnego. Zgłoszenie takie powinno być dokonane za pomocą formularza, który jest dostępny na stronie internetowej wydziału SiMR PW.

CVIII koncert z cyklu „Wielka Muzyka w Małej Auli”

Rektor Politechniki Warszawskiej wraz z Samorządem Studentów PW zapraszają w poniedziałek, 28 stycznia 2019 r., na CVIII koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli. Będzie to spektakl muzyczny zatytułowany „U...RODZINY”.